Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, ha azt halljátok hogy egy feleség/anya nem szokott főzni? Szerintetek ez szégyen rá és a családjára nézve? Sajnáljátok a férjét és a gyerekeit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a férjnek biztos rossz lehet karok nélkül élni.
2014. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Kérdés, miért nem főz.

-Ha látástól vakulásig dolgozik, család ebédje munkahelyen, iskolában megoldott, akkor nem.

Olcsóbban kap ebédet, mintha megfőzné. Sok barátnőm leszokott a főzésről. mert napi 300 Ft-ért ebédet kap.

Elitélendő, ha azért nem főz, mert lusta. Vagy nem tud.

Anyós, Anya, még mindig megfőz rájuk.

2014. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a nőt sajnálom, amiért egy olyan emberhez ment hozzá, aki róla panaszkodik, szolgájaként tartja otthon. Másrészt tényleg sajnálnám a férjét is, ahogyan az első is mondja, mert mindkét kezét levágták, és így még ételt sem tud rendelni...Durva, milyen emberi sorsok vannak. Ha van keze, akkor visszavonom!
2014. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azért nem főz, mert nekik így kényelmes. Eszik mindenki meleg ételt napközben, aztán estig a játszótéren vannak. Ha rossz idő van, akkor néha főz a gyerekekkel valami egyszerű vacsorát.

Hétvégén szokott főzni, de csak akkor és azokra a napokra, előre a hétre nem.

2014. júl. 20. 15:26
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Amennyire tudom nem konyhai eszköz a punci és a mell, tehát egy férj is eltudja látni a konyhai munkát.
2014. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem. Nekem fontos mit eszik a gyerek a férjem meg persze én is. Ovis iskolai kaján egyáltalán nem lehet jóllakni, így én főzök valahol magam felé elvárás. Mondjuk a férjem meg a kerti munkát végzi, és nem várj el tőlem.
2014. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Magánoviba járnak a gyerekek, ott rendes étel van.
2014. júl. 20. 15:32
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem megértened kell, hanem elfogadnod, hogy van aki nem szeret főzni.

Mondom ezt úgy hogy szeretek főzni. De ha nem szeretnék, akkor bizony más házimunkára cserélném és a páromnak kellene, ha meg ő sem szeretne, akkor rendelnénk.

Nem tudom erről miért kéne bárkinek is véleményének lennie.


Amúgy köszi a lepontozást, ezek szerint mégis kell suna a főzés elvégzéséhez.

2014. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Semmit, én is csak akkor főzök, ha muszáj. Nálunk a főzés férfimunka :) Inkább azt sajnálom, aki ezen fennakad. A 21. században élünk, nem értem, miért kellene még mindig a konyhában megposhadni a nőknek ahelyett, hogy értelmesen töltenék az időt.
2014. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Minek főzzön, ha naponta esznek meleg ételt? Pl. én este 7 felé érek haza, max. tojást sütök vagy spagettit csinálok, ha elfogyott az előre főzött kaja, vagy eszünk hideget. Nem gondolok semmit, az ő dolguk.
2014. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!