Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kibukott a vejem! Elvette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibukott a vejem! Elvette a lányom, ás most pénzt akar tőlünk kiszedni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éve ismerték egymást a lányommal, nem hirtelen házasodtak össze!

Már akkor se volt valami felhőtlen a kapcsolatom a barátjával mert nagyon anyagias! A barátai is olyanok, akik azt nézik ki milyen beosztásban van, milyen befolyásos, milyen pénzes!


És többször összevesztek, mert anyagilag eltartotta a lányom(nem tilthattam meg neki, hogy felnőtt nőként nem mehet oda lakni) és számon kérte, hogy "dolgozza" le amit kapott pénzt, kocsit, nyaralást, ékszereket...(háztartást vezessen szó nélkül, ne panaszkodjon, ne pihenjen, nem mehet a barátnőivel sehova mert neki most a háztartást kell vezetnie, még a vejem dolgozik)


Mondjuk jól is élt a lányom, kapott autót, vitte étterembe, ékszert, telefont, szóval nem mondhatom, hogy rosszul tartotta a vejem! És a lányomnak is tetszett ez az élet! Hogy mindent megkap amit akar!


De most, hogy megvolt az esküvő, elkezdett a vejem furakodni, hogy adjunk neki munkát(cukrászdánk van) és Ő ott vezető beosztást akar, meg felfuttatja, mert ért az üzlethez, igaz a munkája értékesítő, de nincs szüksége a pénzre, munkára, nem rúgták ki, évek óta stabil állása van, nem rosszul fizető, csak semmi nem elég neki, anyagias, neki mindig több és több kell! Meg nyaralót akarnak venni.


És jön a baba, és zsarol azzal, hogy a gyereknek kell a megélhetése! Kétlem, hogy a kisbabának kell nyaraló!


És megfenyegetett, ha nem segítünk neki, akkor a lányunktól eltílt, meg az unokát nem láthatjuk!


A lányomat is megváltoztatta, már Ő is fújja nekem, hogy kéne nekik állást, meg jó autó, meg nyaraló...


Mit tegyek? Sosem gondoltam volna róla, hogy képes ilyet megcsinálni, és fenyegetni, meg az unokát eltíltani tőlünk!

De amióta házasok azóta lett ilyen zsaroló!


Engedjek neki a lányom, és unokám érdekében?



2014. júl. 19. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
A lányod érdekében miért engednél? Magad írtad, ő is megváltozott. Az unoka....? Ilyen családban, ha nagyobb lesz, ne várj majd tőle sok jóra.
2014. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Régebben ez úgy volt, hogy járt a lánnyal hozomány, aztán ezzel le is volt rendezve egy életre.
2014. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mond nekik, hogy a lányod mehet oda dolgozni ha szeretne, például lehet pultos, vagy bent készítheti a süteményeket, illetve a vejed is ha szeretné, megmászhatja a ranglétrát. Egyébként én nem mennék bele, mert a saját megélhetésem veszélyeztetem ezzel.
2014. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Hát kérlek, a régebben az nem most van. Kérdező, azért a te lányod is megér egy misét. Mit gondolsz, miért pont ezzel a jóemberrel kötötte össze az életét? Mert neki is tetszik az, hogy kitartják a p|cs@ját. Annyira nem tisztelhet sem téged, sem a feleséged/férjed, ha ilyen hamar elkezdett követelőzni ő is.
2014. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy engedj, akkor még több kell majd nekik! És ha elcseszi nektek a megélhetéseteket, aztán továbbmegy?


Az unokával csak addig zsarol, amíg nem kéne segítség. Egyébként meg láthatási jogotok van.


Küldjétek el a francba!

2014. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy odaadd nekik a cukrászdátokat, mert a ti megélhetéseteket is elveszik, aztán meg elsétálnak röhögve. Lóf@ßt nekik! Ahogy az előző írja, van láthatási jogotok, ők pedig oldják meg, felnőtt emberek. Ha ennnnnnnnnnyire nem bírnak megélni, akkor minek szaporodtak?
2014. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

"Mondjuk jól is élt a lányom, kapott autót, vitte étterembe, ékszert, telefont, szóval nem mondhatom, hogy rosszul tartotta a vejem! És a lányomnak is tetszett ez az élet! Hogy mindent megkap amit akar!"


Azt azért nyilván sejted, hogy egy kívülálló melyik, esetleg melyik két szóval írná le a jelenséget :))

2014. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt, kereső, önálló emberek, amikor összeházasodtak nem volt benne az egyezségben, hogy a szülők kötelesek gondoskodni róluk az elkövetkező időben. Miért kötnél a vejeddel gazdasági szövetséget? Egy ilyen szemrebbenés nélkül kihasználna benneteket.

Nem eszik olyan forrón a kását, hogy eltiltanak az unokától. Mennek majd ők könyörögni, hogy nagymami, segítség kellene, vigyázz az unokádra.

Ha meg a lányod hagyja magát eltiltani a szüleitől, akkor ahhoz nincs mit hozzáfűzni.

Amit főzött a lányod -összekötötte az életét egy ilyen pasival- neki kell megennie. Vagy képes alkalmazkodni, vagy kopog nálatok bebocsájtás végett.

2014. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van 20 éves lányom akit szeretek nagyon. Tudod, ha az én lányom és jövendőbeli vejem az unoka láthatásával zsarolna, vagy azzal zsarolna a lányom, hogyha nem teszem azt amit mondanak, akkor nem látogat, nos megszakadna a szívem, de nem kérnék belőle. Ez nem szeretet, és nem törődés egymás iránt, ebben nincs semmi tisztelet. Utána életem végéig azt kéne lesnem, hogy mivel zsarolnak később is? Annyit mondanék a lányomnak, hogy

szégyellem magam helyette is, hogy egy agyhalott, zombi lett a férje mellett. Ha akar kiléphet az ajtón, ha akar soha többé nem néz a szüleire, ha akarja soha nem mutatja meg az unokát, de zsarolni nem hagyom magam. Ezzel le is zárnám a témát.

Hál istenek az én lányom nem ilyen hideg, számító, visszataszító teremtés. A lányom pontosan tudja hogy kell viselkedni, mik fontosak az életben.


Még valamit.

Nagyon utálom amikor itt a gyakorin sokan azt a mondatot írják le, amikor valaki egy gyerek hibáiról ír, hogy " szülőként feltenném a kérdést magamnak, hogy mit rontottam el"

De ebben az esetben bizony a szülők is hibásak a lány nevelése miatt.

2014. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen után nem hívnám lányomnak, és nem kérnék belőle. Jobb elszakadni. Mindig csak többet és többet akarnának a zsarolással.
2014. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!