Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megcsalt (érzelmileg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt (érzelmileg, testileg nem), szeretném megbocsájtani, de nem tudom. Hogyan lehetne, mi ennek az útja?

Figyelt kérdés
Szeretem, gyermekeink vannak, de egyszerűen nem bírok túllépni rajta, hiába akarok.:(
2014. júl. 20. 17:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan csalt meg?
2014. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Bevallotta? Sajnálja? Szeret? Ellenállt?

Ha nem feküdt le azzal a nővel, akkor valami mégiscsak melletted tartotta. Volt benne annyi, hogy parancsoljon a farkának. Ezt becsüld benne. Egy ideig fájó seb lesz, de túl fogsz rajta lépni. Adj időt magadnak!

2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik. Nagyon nagyon rossz érzés, de hidd el idővel jobb lesz. Nehogy emiatt felrúgd a házasságod. Tudod hány pasi csalja meg a párját nem csak érzelmileg?! Ő tisztességes, lehet, hogy beleszeretett egy kicsit másba, vagy megtetszett neki, de tisztel, és szeret téged annyira, hogy ebből ne legyen több. Pedig lehetne. És tegye a szívére a kezét, az aki nem ábrándozott még valaki másról... De megértelek, rettenetes érzés.
2014. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Látod, egyszerre írtunk első kettő, egymás válaszától függetlenül, és gyakorlatilag ugyanazt!:)
2014. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Én kaptam el egy üzenetet, aztán bevallotta, sajnálja nagyon, azt mondja engem szeret, nagy hiba volt, stb... Smsek, emailek, telefonok voltak egy régi ismerőssel, találkozás nem.

Köszönöm a biztatást, annyira kedvesek vagytok és jó ezt hallani, hogy az idő majd segít! Most egyenlőre hazugságnak érzem az egész eddigi életünket.:(

2014. júl. 20. 17:43
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
Ettől semmiképp nem hazugság az eddigi életetek! Ez most van, és nem volt mindig így! vannak ilyen pontok hosszú kapcsolatokban, nehéz megemészteni, de talán nálad is lesz ilyen, ha még nem volt. Néha jól esik mással is flörtölni egy kicsit, nem szűnik meg a környező világ, és annak szépségei, attól, hogy szeretünk valakit. Nem olyan nagy bűn, mint amennyire nehéz megemészteni.
2014. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%
Olvasd el Peter Lauster: A szerelemről, a szeretetről c. könyvet.
2014. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
8%
Aha, tehát igazából semmi nem történt, még csak nem is találkoztak. Nincsenek problémáid és akkor most gyorsan csinálsz magadnak? Nem szívesen lennék a férjed az biztos.
2014. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Kb. fél éve ment ez, és erre értettem, hogy velem volt, engem ölelt, közben meg másra vágyott?! Akkor hogyan higgyek benne ezután?

Kedves utolsó, még jó, hogy nem vagy a férjem, elég romlott lelkű lehetsz, ha neked egy házasságban ez normális és nem probléma.;) Nyilván a csevej nem arról folyt, hogy mi újság a kis családdal...

2014. júl. 20. 17:59
 10/43 anonim ***** válasza:
24%
Féléve ment?? és te elhiszed, hogy csak smsezett és nem kúrt félre?
2014. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!