Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek? Padlon vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek? Padlon vagyok erzelmileg?!

Figyelt kérdés
7 eve vagyunk hazasok a ferjemmel ,3 om kicsi gyermekunk van,de a hazasagunk kesz roncs. Se tisztelet,se sex,semmi. Tegnap is a gyermekeim elott lehordott mindennek,kitekerte a kezemet is,allandoan azt vagja a fejemhez hogy miert vett engem el,meg miert nem kerult ki meszirol.... egy kedves szot evek ota nem kaptam tole....
2013. nov. 6. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben?

Mióta tart ez a helyzet?

Minek mentél hozzá, ha évek óta nem volt egy kedves szava sem?

Miért szültél neki 3 gyereket is, ha évek óta nem volt egy kedves szava sem...?

2013. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amikor teherbe estem akkor ugymond normalis volt....
2013. nov. 6. 13:05
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazabol ez a helyzet olyan 2 eve van..
2013. nov. 6. 13:06
 4/15 anonim ***** válasza:
5%

A tisztelet elso korben a te feladatod neked kell ot mindenkinel jobban tisztelni es dicserni.

O ezert cserebe szeretni fog.

kezd el ot ujra tisztelni es szeretni emgerinteni kedveskedni neki es ugye az agyadba is beeengedni.

meglatod a reakcioja jo lesz.

Azert ez nem egyik naprol a masikra keletkezett hanem egy folyamat volt ugye.

Beszelj vele kerdezd meg mi a gondja igazan veled miert nem tud szeretni teged.

2013. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nézd:

Vagy van benne valamitől feszültség, amit rajtad vezet le, vagy nem szeret már.

Első esetben beszélgetéssel sokat tudtok javítani a dolgon. Második esetben beszélhettek akármennyit, mindig ide fogtok kilyukadni.

2013. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus. 7 év, 3 gyerek... állandóan csak terhesen, vagy kismamaként lát téged, naná hogy elhidegült, megbánta hogy elvett. Volt egyetlen évetek, mielőtt elkezdtétek a gyerekgyártást, de az már 6 évvel ezelőtt volt! Arra az egy évre emlekezve legyél nő a szemében örökké?!
2013. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen,egymas utan jottek a gyerekek( amit persze nem banok) igazabol egymasra nincsen idonk,ha meg lenne o leul a computer ele es hajnalig ott ul

m

2013. nov. 6. 16:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog az elhidegülés (nincs kedves szó, szex) és más az erőszak (kicsavarja a kezed). Ülj le vele beszélgetni, hogy ez így nem mehet tovább. És kezd el megállni a saját lábadon (tudom, 3 kisgyerekkel ez szinte lehetetlennek tűnik), mert lehet, hogy erre lesz szükség, ha nem akarsz életed végéig boxzsák lenni.
2013. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjed szeretne kitörni ebből a házasságból, de egyelőre még nincs mersz,e vagy sok minden összeköt még benneteket a gyerekeken kívül is.


Ezért agresszív.


Mivel nyilván nem fogadott cölibátust, szinte biztos, hogy van már valakije, hogy ennyire a terhére vagy és szabadulni akar.


Ne magadban keresd a hibát a durvaságai miatt, mert nem lehet olyan ook, olyan élethelyzet, hogy egy férfi kezet merjen emelni egy nőre, főleg a feleségére, aki a három gyermekének az édesanyja.


Már ezért a puszta tényért, hogy a gyermekeinek az édesanyja vagy, aki tisztességesen, szeretetben neveli a gyerekeket, megérdemled a feltétel nélküli, teljes tiszteletet.


Legyen önbecsülésed, tartásod. Ne hagyd magad terrorizálni.

Ha te elveszíted a talajt magad alól, akkor a három gyermek látja a kárát.


Ülj le vele, tegyétek tisztába a dolgokat: mi a fő gondja-baja, mit szeretne, s ha menni akar, akkor állapodjatok meg, hogy kulturáltan is meg lehet oldani.

2013. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
allandoan azt vagja a fejemhez hogy mekkora nagy idiota volt hogy elvett engem felesegul :( tegnap is azt mondta ram hogy satan vagyok :( hmm.... szivembol kiakarok ebbol a hazasagnak nem nevezheto lelki terrorbol kilepni..
2013. nov. 6. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!