Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan amit soha nem fogsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan amit soha nem fogsz megbocsájtani a férjednek? de együtt maradtatok és kezdtetek mindent tiszta lappal

Figyelt kérdés

2 olyan dolog történt velem amit soha a büdös életbe nem felejtek el neki de megprobáljuk ujra kezdeni a kapcsolatunkat egy utolso probát talán megér


Szoptatás közbe megütött amiért nem akartam lefeküdni vele

és óriási taho volt velem szülés utáni elsö együtt létben


2013. júl. 28. 05:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Vagy tiszta lap, vagy soha nem bocsátok meg, a kettő együtt nem megy.

Egy félrelépés-félét elnéztem neki, nem bántam meg, azóta rendezett, jó kapcsolatunk van.


A te első pontodat soha nem bocsátanám meg, de még el is hagytam volna, ha ilyet tett volna velem. Így fog felnőni a kisbabád, hogy azt látja, apa veri anyát, ha szexet akar..?

2013. júl. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Van amit meg lehet bocsátani, de hogy szoptatás közben megüssön, az NEM az a kategória!!!

Olyan meg nem létezik, hogy valamit nem bocsátok meg, de tiszta lappal újra kezdek.

2013. júl. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen teljesnek tartom a férjed viselkedését nem is ragozom mert nyomda festéket nem bírnák a jelzöim rá nézve. A terhesség és a szülés utáni idöszak nehéz mindkét félnek, de ha már esze volt a gyerek nemzésre akkor gondolhatta volna ha kipottyan a baba ö lesz az elsö hiszen gondoskodni kéne rólla és az anya esze nem azon fog járni , hogy mikor mászhat a férj urára rögvest szerintem. Nem csak , hogy bunkô és önzö emberröl beszélünk aki szemlátomást a saját gyerekére is féltékeny azt meg már megse említsük, hogy megüt ráadásul mikor a babátokat eteted. Ha olyannal képes vagy leélni az életed aki se rád se a gyereketekre nincs tekintettel az a te döntésed ebben tanâcsot nem lehet adni de én léptem volna..
2013. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Gyáva vagyok....avagy nem is tudom. probálok alakitani pár dolgon egy esélyt kapott ha ezt eljáétsza teszek rola soha ne látzhassa a gyermekeit
2013. júl. 28. 06:38
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Tisztelet, szeretet es a masik megertese nelkul nincs boldog hazassag. Ami veled tortent szamomra nem megbocsathato. Ahogy te irtad: TAHO!!!!

..es sajnos nem vagy egyedul! Meglepo mennyi a ferjedhez hasonlatos taho szivja a levegot itt a foldon!

Sajnalom, ami veled tortent es komolyan mondom, ha lehetoseged van a tahotol megszabadulni, az elso alkalommal tedd meg.

9 eve vagyunk hazasok a ferjemmel es voltak idok lenn is fenn is....de soha tiszteletlen taho modjara nem viselkedett. Mindig tisztelte bennem a gyermeke anyjat es mindig azt nezte, nekunk jo legyen.

2013. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Volt, ilyen és együtt maradtunk, 12 évig, utána a válásig már nagyon elfajultak a dolgok. Én túl sokáig bizakodtam, hogy megváltozik. Sajnos ez a baj, hogy általában már a gyerek után lesz ilyen aki hajlamos rá. Sok szerencsét, hátha neked sikerül.
2013. júl. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

Miért akarnál vele maradni? 1, megütött, 2 tahonak nevezed. Itt mar egyik oldalról sincs szeretet, szerelemről nem is beszélve....

Azt viszont felejtsd el, hogy nem láthatja többet a gyerekeit, ha vége. Ez kifejezetten mocskos dolog lenne es hála az égnek a biróság se engedné. Az apának joga van a gyermekeihez es a gyerekeknek is joguk van az apjukhoz. (Aki azért olyan borzasztó nem lehet, ha minimum kettőt szültel neki....)

2013. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Volt beszólása a páromnak, amit sose felejtek el, de ha egyszer is megütne, azonnal elhagynám.
2013. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynék második alkalmat a pofozkodásra.....


Első, hogy a szex miatt.

Wtf?? Azt hitte ettől megjön a kedved vagy mi?


2: a gyerek előtt?


3: a cseemő gyerekkel a kezemben?


4: szex közben tahó, ott már miről beszélünk...


Viszont azt,mhogy eltiltod tőle a gyereket em tartom helyesnek, mert ez a ti kapcsolatotok.

Bár kétlem, hogy ha így viselkedik, akkor keresné,mde ezt rá kell bízni...


ÉN a kapcsolatok megmentéséért szoktam kampányolni, de van az a dolog, ami nem megbocsájtás kérdése.,,

Ilyenk ha megüt (szememben az ilyen férfi minden csak nem férfi)


De ez a szoptatás közbeni, nem tette volna zsebre, amit utána kap, bár velem már nem jutottunk volna idáig, mármint ilyet sosem engedne meg magának a párom (de még az exeim sem, ha erősen belegondolok)


Szerintem semmi prőbát nem ér meg, de ezt nektek kell tudnotok, ak ne az legyen, hogy a 2.-3. Pofonnál is "gyáva " vagy



Szerencsére nncs ilyen dolog, nem nagyon van olyan amit meg kell bocsássak..


De vagy megbocsátok, és tiszta lap, vagy nem bocsátottam meg, de együttmaradunk, a egymás nélkül a kettőneműködik

2013. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ennek az embernek akarsz Te még lehetőséget adni? Menekülj tőle, amíg tudsz. Ez nem tartozik a megbocsájtható kategóriába! Inkább egyedül, mint egy idióta agresszív emberrel akár egy percet is együtt!
2013. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!