Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A férjem üzletelni ment egy barátjával pár napja külföldre. Tegnap kellett volna hazajönnie, de se kép, se hang. Látom, hogy olvasta, amit írtam facebook-on és sms-ben, de semmi válasz!

Figyelt kérdés
Meddig várjak? Mit csináljak? Ti higgadtak tudnátok maradni és szépen beszélgetni, amikor visszajön? Mi lenne szerintetek elfogadható indok?
2014. júl. 20. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Arra, hogy nem valaszol nincs elfogadhato indok. Valoper van ra.
2014. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem lehet, hogy nincs egyenlege? Mondjuk a barátja telefonjarol vagy valahonnan tudna írni

Meg az esetben is ha elloptak a telefonját

2014. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha a Facebookot tudja olvasni, akkor oda irni is tud....
2014. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy tipikus napi sokválaszos kérdés...


Nyilván benne van a pakliban,hogy igazából nő áll a dolgok hátterében,hogy nem kíváncsi rád,de az is,hogy baj érte.Egy ilyen helyzetben nem tud nyugodt maradni az,aki szereti a párját.Ha hazaér,ne támadd le rögtön,de beszélgess el a fejével.Most úgyis hiába próbálnád elérni.

2014. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Várj, higgadtan beszélj vele, ha hazaér

Jól gondold át mit mondasz, de érezze hogy ő volt farok

Ő mit tenne a helyedbe? Nem ez volt megbeszélve stb

azért majd kíváncsi leszek mit mondd, erre hogy el is olvasta..

2014. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én halálra rémülnék, hogy valami baja esett...És a telefonját ellopták. Ez meg sem fordult a fejedben?
2014. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon ideges lennék a helyedben, mindenféle butaság eszembe jutna. Gondolom Te is így vagy vele.

Szerintem írd meg neki még egyszer sms-ben, hogy nagyon ideges vagy, nagyon félted, halálra vagy rémülve, kérd meg jelezzen vissza, hogy nincs -e semmi baja.

Ha már kiakadtál, és írtál neki valami vádaskodót, akkor megeshet, hogy így büntet, hogy nem válaszol. Az én férjem is ezt tette egyszer. Azóta nem pánikolok inkább. :)

2014. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátját sem tudod elérni?

Rokonoknál, ismerősöknél nem jelentkezett?

Ők mit mondanak?

Én most már telefonálnék a rendőrségre.

2014. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
nalam csak egyszer lehetne ezt eljatszani. Ha eletben van es nem ad infot magarol, akkor egy szaralak.
2014. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon parás vagyok, a családunkban volt már halálos baleset, amíg nem tudom mi van, nagyon aggódnék.

Én írnék neki még egy smst, h Józsi, nem tudom miért nem jelentkezel, de ha estig nem adsz életjelet, jelzem az eltűnésed a rendőrségen. És mennék is este tényleg, franc tudja mi van vele ott külföldön.

2014. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!