Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan viszonyulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok a férjetekhez, ha elment volna sátorozni 2 lánnyal és a barátjával?

Figyelt kérdés
Egy buddhista rendezvényre mentek 2 napra és közös sátorban aludtak mind a négyen. Férjem állítja, hogy nem történt semmi és én el is hiszem neki, hiszen részletesen elmondta, hogy mi volt. De akkor is, milyen dolog az, hogy idegen nőkkel együtt aludni úgy, hogy én vagyok a felesége, meg a barátja is, aki velük volt, ő is házas ember. Hogyan viszonyulnátok a férjetekhez ezután a történet után? Illik ilyet tenni?
2013. aug. 8. 15:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Vagyis ott volt a haverja meg 2 csaj, akikkel egy sátorban aludtak. Értem. Vagyis egy dupla randi...
2013. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%

huhh,hát ez érdekes

én eleve bele se egyeztem volna hogy menjen.

Te miért nem mentél?

2013. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
Onnantól már csak exférjem lenne. Kb így viszonyulnék. Pláne, hogy gondolom nem szólt előtte.
2013. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Azért hiszel neki, mert részletesen elmondta, hogy mi volt????? Nagyon naiv vagy! Miért nem mentél velük te is? Hány évesek vagytok? Mióta vagytok házasok?
2013. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem, mert kórházban voltam és egyébként sem érdekel a buddhizmus. 2 éve vagyunk házasok és 5 éve vagyunk együtt. Egyébként a férjem hűséges ember, de a barátja nagyon befolyásolja.
2013. aug. 8. 15:54
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem aludt a barátjával, vagy egyedül egy sátorban? Nekem ez szúrná a szemem! Vegyen egy cseszett sátrat és kész!
2013. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%

Istenem ezek a nők, csak kombinálni tudtok.

Ennyire nem bízol benne?

2013. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Te korházban? Ő pedig rendezvényen a barátjával?


mehetne vissza a sátorba...

2013. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

Mit keres egy nős férfi két idegen nővel egy sátorban?

Én be sem engedtem volna, amikor hazajött. Nekem ez nem fér bele az értékrendembe.

2013. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Bizalom ide vagy oda, én sem bírnám megemészteni.

Pláne, hogy közben kórházban vagyok.

Sztem szétverné idővel a kapcsolatot, az, ahogyan én erre reagálok.

2013. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!