Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tanulnátok valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tanulnátok valamit a férjetek kedvéért, amihez nincs kedvetek, ami nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés

A férjem informatikus. Felvetette, hogy tanuljak meg én is programozni és csináljunk együtt egy céget. De nekem nincs érzékem ehhez, az egyetemen csak informatikából kellett pót-zhkat írnom. Örülök, hogy a felhasználói dolgokkal többé-kevésbé naprakész vagyok.


Ti belemennétek a férjetek kedvéért?


2014. júl. 22. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Normális férj nem erőltetne rám olyat, ami engem nem érdekel, nem szeretem, és még tehetségem sincs hozzá.


Mondhatod, hogy miért nem nyittok kézműves dolgot, tanuljon meg ő hímezni, gyöngyöt fűzni és makramézni, és együtt dolgozhatnátok... Hátha erre kapcsol.

2014. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De komolyan. Meg sem nézed, milyen kérdéshez fröcsögsz, csak jaj átvert egy nő, gyorsan töltsük ki egy másik, idegen nőn a dühöt! Miért nem tudtok logikusan gondolkodni és picit magatokba nézni, a céltalan sértegetés helyett?
2014. júl. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem. Az én párom is infós, és én is tanultam (nem miatta), de félév után otthagytam. Se érzékem, se semmim nem volt hozzá, totál hülyének éreztem magam, életem legborzasztóbb fél éve volt. Sose értettem a programozás lényegét, megtanulni úgy meg nem tudtam. Pedig szenvedtem vele sokat.


Viszont, ha tetszik ez a céges ötlet, hogy kettőtöknek legyen cége, akkor még mindig kell oda könyvelő, nem árt ha van valami jó közgázos diplomád, szóval nem csak ez az egy lehetőség van, szerintem.


Beszéld meg vele, de ne csináld azt, amit ennyire nem szeretnél. És az utolsó kérdésedre: nem, nem mennék bele. A párom pedig ezt megértené, és nem erősködne.

2014. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ezt konkrétan végigjártam, bár kicsit máshogy, mint ahogy te írod. Lejárt a szerződésem a cégnél, ahol dolgoztam(és nem is szerettem), és kerestem átképzési lehetőséget, de semmi nem jutott eszembe. A férjem informatikus, felvetette, hogy a grafikusi munka passzolna hozzám. Én csak néztem, hogy én meg a kézügyesség az 3, oké, számítógéppel az más, de akkor is, a húgom volt nálunk mindig a rajzoló tehetség a családban.


Aztán elmentem egy nyelvtanfolyamra, mert más végül nem tetszett, és ott derült ki, hogy lehet egy másik kurzusra még hosszabbítani, ami grafikus-képzés volt. Addigra már rájöttem, hogy azért az nem olyan rossz dolog, sőt még talán passzolna is hozzám. Az informatika egyébként annyira sokrétű, szerintem nagyon sokan megtalálhatják benne a kedvenc területüket, mert nemcsak programozásból áll, tanulhatsz kép-zene-videószerkesztést, ha a matekosabb része izgat jobban, akkor válogathatsz a különböző programnyelvek közül, dizájnolhatsz weboldalakat, lehetsz frontendes, és készíthetsz kész dizájnok alapján honlapokat, írhatsz különböző programokat, appokat, mobilra, tabletre, számítógépre, tanulhatsz SAP-t, látványtervezést, nagyon sok mindent, és ez is csak egy kis szelete, amit felsoroltam.


Én elmentem a kurzusra, és átképeztem magam, azóta sem bántam meg. Nem beszélve arról, hogy munkát is találtam, és addig is, ameddig nem volt, tudtam itthonról is dolgozni, saját és freelance projekteket készíteni. Mondjukén nagyon szeretek a számítógépen dolgozni, és mivel Németországban élek, külön öröm, ha írásban olvasok a megrendelésről, és nem szóban hallom:D


Később mi is szeretnénk majd közösen csinálni egy céget. Már én is kicsit kezdek érteni az ő területéhez (ő software tesztelő, és emellett weblapkészítő), bár még egyelőre ő segít, hogy a munkáim minél jobbak legyenek, és szeretek vele együtt dolgozni (általában:D).


Téged mi érdekel egyébként az informatikától teljesen függetlenül?

Nekem azért jó ez a terület, mert bár én zenemániás vagyok, és korábban inkább zenei területen szerettem kreatívodni, ebben a munkában is megvan az az élmény, hogy létrehozok valami újat, és azt utána látom, és utána használja is valaki más.

2014. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem tanulnék olyat ami nem is érdekel, meg nincs is érzékem hozzá. Ettől még alapíthattok céget, ő csinálja a szakmai részt, te pedig az összes többit. Aztán majd ragad rád is valami.
2014. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!