Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordul a gyűrű nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul a gyűrű nélküli lánykérés?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz, ha nem adsz neki jegygyűrűt?

2014. aug. 1. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Eléggé gáz, szerintem. De miért kérded? Nem tudsz neki adni?
2014. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi konkrétan megbeszéltük, hogy akkor összeházasodunk. Később kaptam gyűrűt, de az már nem volt igazi lánykérés szerintem mivel addigra már rég lezsíroztuk egymás közt, hogy esküvő lesz, mikor lesz stb. Nekem inkább az a fura, mikor előzetes megbeszélés nélkül csak beállít valaki egy gyűrűvel. :D
2014. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi már azelőtt megbeszéltük, hogy összeházasodunk, mielőtt együtt kiválasztottuk a gyűrűket. A karikagyűrűket hordtuk a bal kézen az esküvőig, nem volt külön jegygyűrű, vagy kísérőgyűrű.
2014. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt letérdelős, sírós lánykérés :) Valahogy fokozatosan eljutottunk arra a pontra, hogy nyilvánvalóvá vált, hogy össze akarunk házasodni és ezt meg is beszéltük. Ezután pár nappal elmentünk egy ékszerészetbe, ahol választottam magamnak egy gyűrűt - mindig szerettem volna egy eljegyzési gyűrűt. Karikagyűrűt majd csak az esküvő után fogunk hordani.
2014. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, jelenleg még nem tehetem meg. De említettem neki, névnapjára, de az már a hónapba lesz.
2014. aug. 2. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen...


Nem örültem volna neki, ha egyedül választja ki azt a gyűrűt, amit életünk végéig hordani fogunk jobb esetben, mivel mi kakrikagyűrűvel jegyeztük el egymást, köveset sosem akartam, és ezt tudta is..

Így utana együt mentünk kiválasztani.

2014. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy vagyok vele, mint a 4-es. Még nem jegyeztek el de ez lenne az igazán ideális. Nem kell letérdelős, kövesgyűrűs lánykérés, a szokásos giccsel. Megbeszéljük őszintén, hogy össze akarunk házasodni és megyünk megvenni a karikagyűrűket.

Szóval számomra pont az az ideális, ha nem kapok csak úgy egy gyűrűt.

2014. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A lényeg, ki így ki úgy szokta. Köszönöm a választokat. :)
2014. aug. 3. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!