Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek akar tetováltatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek akar tetováltatni?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy neki kell valami ocsmányság a bőrére. Hogyan beszéljem le? Gondolkoztam azon, hogy azt mondom, hogy ha nem felejti el ezt a baromságot én elválok! Szerintetek ez hatásos lenn? Azt a pénzt amit erre pazarolna amúgyis sokkal jobb dolgokra tudnánk költeni
2014. aug. 4. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Én is nemrég csináltam egy tetoválást és én is feleség vagyok. A férjem támogatott, de ha nem támogatott volna akkor is megcsináltattam volna, ez az én testem, én döntésem...Ha szeretek valaki elfogadom őt a döntéseivel együtt, még akkor is, ha nem értek velük egyet.
2014. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
támogatom a válást, a feleségednek csak jobb lenne
2014. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon nem bírom a tetoválásokat, nem is szeretnék soha, de biztos vagyok abban, hogy ha válással fenyegetőzöl, akkor a feleséged el is fog válni. Tudod miért? Mert ezek szerint nem szereted őt úgy, ahogy van, nem fogadod el az ízlését, a vágyait, saját döntéseit. Ebben az esetben tényleg jobb a válás, nyilván nem a tulajdonod, és nem tilthatod ezt meg neki.
2014. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezt csak ő tudhatja.

Azzal próbálkoztál már, hogy "szívem, nekem ez nem tetszik, szerintem felesleges elcsúfítanod a szép testedet ezzel, én már nem találnálak utána ennyire szépnek"?

2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
mondjad neki-ha változtatni akarsz a külsődön akkor nem az a módja,hogy összefirkáltatod magad,mint egy útszéli,hanem menj le kondizni,meg kezdj el diétázni.
2014. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Igazán nem értem a legtöbb válaszolót: az miért gond, hogy a kérdezö nem tudja elfogadni azt, hogy a felesége olyanra karja magát "alakítani", ami a kérdezönek ronda?


A feleségnek ugyan joga van a saját testét elcsúfítani, de akkor ne csodálkozzon, ha a férjnek nem lesz többé vonzó!

2014. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mustafa33 ***** válasza:
66%
Lehet, hogy olyat el sem vett volna feleségül akinek van tetkója. Mert az nem csak annyi, hogy van valami a bőrén. Az nem egy anyajegy, az hogy össze van firkálva a bőre egy elhatározás következménye. És ez egy világlátásról is vall. Vagy arról, hogy divatot kritikátlanul követi, vagy az ízlésvilágát mutatja.
2014. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem divatból akarja hanem az öccse emlékére..persze, 10 éve most jutott először eszébe..
2014. aug. 4. 19:41
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom nem tokától bokáig akarja tetováltatni magát, hanem valami kis apróságot. Nem tudom mire föl ez a nagy hisztéria. Biztos rajtad is van olyan ami annyira nem tetszik neki. Inkább menj el vele és válasszatok ketten. Vannak nagyon szép, elegáns tetoválások is. Sőt van fehér tetoválás is, ami kevésbé látszik.

Miért nem lehet ezt normálisan megbeszélni? Miért kell rögtön fenyegetőzni?

A feleséged nem a tulajdonod, azt csinál a testével amit akar. Neked természetesen jogod van ezért otthagyni őt, de ez csak téged minősít.

2014. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Az ő bőre, azt varrat rá amit akar.
2014. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!