Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok egymásnak "szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok egymásnak "szabadságot adni" a házasságotokban/párkapcsolatotokban? Arra gondolok hogy a párod nélkül vagy és azt csinálsz amit akarsz? Milyen gyakran és mennyi időt? Akár több napot is?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

... Érdekes kérdés !

Mi nem szoktunk ,egyikünk sem vágyik ilyesmire ! Örülünk ,ha együtt lehetünk . Párom munkájából kifolyólag elég sok időt van külföldön ,minden együtt töltött pillanat ünnep .

2014. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hm..

Brmikor bárhova mehetünk, ha nem ütközik a program..

Több napra is van kb évente egyszer 2 szer...

Van hogy csak egymás nlkül utazunk szipülőkhöz, én barátnőhöz, férjem most 2 napos legénybúcsűra megy..

Nincs ezzel gond, a lényeg, hogy előre tisztázzuk az ilyet...

De oylan van, hogy szólok, hogy munka után beülök valahova barátnővel egy fagyira sörre kávéra..

Pigazából gyakoribb, hogy együtt mozdulunk ki, és pl egy házibuliban mi csajok külön vagyunk és ők is külön...


Ahogy éppen a program adja annyi időt vagyunk kûlön

2014. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

persze. egészséges házasságban ez teljesen természetes. Én ezt láttam a szüleimtől is, anyukám nyugodtan elmehetett egy kanadai konferenciára egy hétre, apa sosem morcizott érte. Apa pedig nyugodtan elmehetett üzemlátogatásba pár napra, anya addig elvolt. Szerintem az elegendő szabad tér a jó házasság egyik titka.


Mi sokat járunk el külön, nekem is vannak barátaim, meg neki is. Kell a fiús és lányos program az ember lelkének:) Ő nem erőlteti rám a playstationözést, én meg nem erőltetem rá a koncertet. És a barátnőim titkait nyilván nem akarják vele is megosztani, ahogy nekik is kellenek a férfitémák.:)


Heti 2-szer járunk el külön, és együtt is kétszer, a többi időt pedig otthon töltjük egyedül. Szerencsénk van, hogy belvárosiak vagyunk, így könnyű programot csinálni.:) És szeretünk is eljárni (kiállítás, mozi, koncertek, iszogatás csak úgy).

27l

2014. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
mind a kettőnknek meg van a heti külön programja... előre egyeztetünk ki mikor megy, mert van 2 gyermek is :) sose volt ebből probléma... mint ahogy előttem is írták, mindenkinek jár kikapcsolódás...
2014. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem hívjuk ezt szabadságnak. Teljesen természetes, hogy egymás nélkül is csinálunk programot, nem vagyunk összenőve. Meg ha együtt vagyunk, az nem azt jelenti, hogy nem azt csinálunk, amit akarunk.

Én szeretek pl. színházba járni, ő nem. Találkozunk külön saját barátokkal, akik nem közös ismerősök. Sportolni pl. szoktunk együtt, de külön is.

Olyan nincs, hogy direkt megbeszéljük, hogy most külön leszünk, több napra. Minek? Hiszen meg van a "szabadság" a hétköznapokban.

2014. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen természetes, hogy van ilyen, és igen, akár több nap is, ha valami olyan program van. Én pl. évente 3-4 alkalommal szoktam a barátnőimmel csajos hétvégét csinálni, ilyenkor 3 napra elhúzok, nincs ebből gond. Ő is van, hogy 2-3 napra megy valamelyik távolabb élő haverjához, vagy a fiúk kitalálják, hogy együtt szeretnének lenni 2-3 napot, akkor is megy (mondjuk ezt annyira nem is akarnám látni inkább :D) Ezen kívül kb. kéthetente előfordul, hogy neki nincs kedve kimozdulni, nekem van, vagy fordítva, akkor is megyünk a másik nélkül.

Az "azt csinálsz, amit akarsz" alatt nem tudom mit értesz pontosan, ha azt, hogy azzal kamatyolunk, akivel akarunk, akkor nem, azt semmi szín alatt nem, de ha olyanokat, hogy esetleg szórakozóhelyen buliznak/bográcsozás/akár piálás stb. akkor igen, azt csinál a férjem, amit akar. És én is.

26N

2014. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak külön programok, de sajnos nem elég gyakran. Most egy olyan szakaszát éljük az életünknek, amikor kevés idő jut szórakozásra (kisgyerek, házfelújítás), de ha végeztünk,nagyobbak lesznek a gyerekek és anyagilag is kihevertük az otthonteremtést, akkor többet fogunk eljárni szórakozni együtt és külön külön is. Ez lenne a normális.
2014. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem adunk "szabadságot", alapból vannak külön programjaink. Általában én megyek a barátnőimmel, van, hogy ott is alszok buli után, ha nem, akkor is 6 körül jövök haza, és ő is ment horgászni öcsémmel, haverjaival. A férjem most Keszthelyen van 3 napot, igaz, dolgozni, de meló után mennek fürdeni. Addig a barátnőim átjönnek, és itt alszanak. Most mentek el pár órája. Mi szoktunk külön lenni, de mindig megbeszéljük előtte :)
2014. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A szabadság nem adás kérdése. Alap dolog nálunk, hogy előfordulnak külön programok. A férjem elmegy néha focizni a munkatársaival, én meg a legjobb barátommal futok össze beülni egy kis kínai kajára valahová dumálni, vagy megnézni egy filmet.

A haverjaival együtt találkozunk. Olyan baráti köre van ahová szokás vinni a párt is, bár csak mi vagyunk házasok közülük, a többiek párkapcsolatban illetve élettársi kapcsolatban élnek.


Ha a szabadság arra irányul hogy másokkal dugunk -e, nos nem. Nem teszünk ilyet. Megteheti, nem tiltom meg, de akkor vállalja a következményeket is. (válás)

2014. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy működik, hogy előre megbeszéljük, melyik napon leszünk külön programon és hogy mely napokat töltjük együtt. Ez így teljesen jól működik.


Viszont volna egy észrevételem. A válaszadók 100%-a ezen a véleményen van, mégis rengeteg férfi arra panaszkodik, hogy nincs elég nagy szabadsága. Ezek szerint ők élnek "szabadság" nélkül vagy még ez sem lenne elég és ezért panaszkodnak? Csak azért kérdezem, mert általában úgy állítják be a nőket, hogy házisárkányok és sehova nem mehet a férjük, de az eddigi válaszok alapján ez nem így néz ki.

2014. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!