Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van aki Nemetorszagban hazasod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki Nemetorszagban hazasodott?

Figyelt kérdés
Mind a ketten magyarok vagyunk,a papirokat nemsokara el tudjuk intezni,szoval azt tudjuk ,hogy hogyan mukodik.Csak arra lennek kivancsi,hogy ha itt hazasodunk mi lesz a nevunkkel? Vagyis itt kotelezo felvenni a ferfi nevet?(nem mintha ellenemre lenne :)) ,csak nem tudom itt hogyan mukodik ez a resze :)

2014. aug. 5. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Fotóztam egy esküvőt tavaly Németországban bár a srác német volt, de ha gondolod holnap rákérdezek az ex menyasszonynál, hogy náluk hogy volt. :)
2014. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom :) Az jo lenne :)
2014. aug. 6. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:
No, beszéltem a feleséggel. Elvileg úgy van, hogy ha egyikőtöknek van ottani bejelentett állandó lakcíme akkor mindkét szokás/jog szerint intézhetitek a névváltoztatást (magyar/német).Viszont elvileg amikor elmennek a leendő házasok a polgári hivatalhoz a papírokat elintézni, akkor az ott dolgozó emberke erről is elbeszélget velük, mert ez egy lényeges pont és ugye előre le kell tárgyalni, hogy milyen családnév lesz tovább anyakönyvezve. Szóval elvileg lesz aki segít nektek. :)
2014. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :)
2014. aug. 6. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
5honapja hazasodtam nemetorszagban-az anyakönyvvezetö minden kerdesedre valaszol-en a ferjem vezeteknevet vettem fel.
2014. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!