Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasságban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élők miért áltatják magukat? Nem lenne egyszerübb beismerni hogy már valami nem működik, azért lett nyitott? Nektek mi véleményetek az ilyen házasságról?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Van aki csak jobb szexuális életet akar, de a gyakoribb az amit te írtál
2014. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Mi a legelején megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolat lesz. Ennek 12 éve, és még egyszer sem volt mással egyikünk sem. Nem jött be a mehetsz szabadon elv. Lehet, mert így már nem volt izgi, fene tudja.
2014. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Mi a f#sz közöd van neked más házasságágoz, kapcsolatához?
2014. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Neked mi közöd van ahhoz hogy én mit kérdezek itt?Szánalmas..
2014. aug. 8. 09:17
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a témát ezerszer kiveséztük itt..


Nem értek egyet az iylen házasságokkal, mármint én sem udom elképzelni, de nem jelenhetem ki, hogy ők átatják magukat, meg, hogy nem működik.

Ha közös döntéssel lett nyitott, és nem megcsalásból lett engedménnyelaz, akkor ez működhet, van aki ek működik.

Egymással élnek jól, harmóniában, de szexuálisan, kizárólag szexuálisan szükségük van másra is.


Pl ha valaki 3. Felet visz a szexuális életükbe, az is a nyutott házasság / kapcsolat egy formája.

Én képtelen lennék rá, át sem tudom érezni, hogy másnak miért működik, vagy miért akarja..de nem kell azért messzemenő következtetést levonni.

Mint mo dtam ez a llítás sak akkor igaz, ha egyik fék sem kényszerből, vagy sodródással jut erre a döntésre.

A vélemyényem az, hogy semmi közöm hozzá, semmi közöm más szexualis életéhez, nem is érdekel

2014. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy pár elhatározza, hogy nyitott párkapcsolatban élnek és mégis hűségesek egymáshoz,ami nem lenne kötelező az valamiért nekik 'kötöttség nélküli' szerelmet jelent habár olyan szerintem nincs is, de nem vagyok szakértő a témában...sőt! Ne is hallgass rám azt sem tudom mit keresek itt.
2014. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Te miért áltatod magad hűséggel? Nagyon ritka az a házasság ahol mindkét fél hosszútávon hűséges. Nem értem miért lenne áltatás, hogy beismerjük milyen az emberi természet. Pont, hogy ez az őszinteség.
2014. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Na jah, igazából itt a pont.

Nem a nyitott kapcsolat az áltatás, hanem az, hogy én hűséges, meg ő is, és mással sose... Na persze...

2014. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
NEM ÁLTAtom magam hűséggel,nem arról van szó.A nyitott házasság az nme ugyanaz,ott mindneki kefél mindenkivel szíve,kénye kedve szerint.Igen a hűséget is meg lehet szegni,1-szer vagy 2-szer,mondjuk 10-10 év után.De az nem egyenlő a nyitott házassággal szerintem.Ne haragudjál,de normális ember letueküdni,feleségével/férjével hogy elötte más dugta vagy mást dugott?Ne haragudj ez nekem nem férne bele.
2014. aug. 8. 11:22
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem te nem sokat tudsz a nyitott házasságról. Nem azt jelenti, hogy mindenki mindenkivel fetreng. Hanem azt, hogy esetleges félrelépés belefér a kapcsolatba.
2014. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!