Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a legfajdalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfajdalmasabb dolog amit tettek veled kapcsolat/hazassag alatt? Hogy dolgoztad fel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Valahogy én lettem a a 3. fél


Szakítsunk...aztán mégsem...e ő az szakításnak vette, nem volt baj, hogy én úgy gondoltam, hogy újra együtt vagyunk, hát..voltak neki mások is...sokan...nagyon sokan, persze ezt utóbb tudtam meg...a bili akkor borult, amikor lett nyíltan egy barátnője, aki elvileg úgy tudtam én vagyok



az idő segített, bagatellnek tűnik, mert fiatal voltam, első szerelemmel, első mindennel, de talán ezért viselt meg ennyire, sajnos ráment az egészségemre is, ezt ma már nem hagynám

2014. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy sosem sikerültek jól az ünnepek a családommal,az első közös Karácsonyomon vele zokogtam a boldogságtól. Az 5.lehetett volna az,amikor minden kerek,a nagyobbik gyerek ünk 22hós volt,az első K. amit már felfogott,várt,tapsikolt az örömtől,sokat pörögtem rajta hogy igazán meghitt legyen.Pici még pocakban,30hetes voltam és akkor a férjem letette a karikagyűrűjét 24.-én a polcra és a Szentestét a szeretője után sírva töltötte a telefonján lógva valahol kint sétálgatva.Egy színjáték lett részemről a gyerek előtt.Kívül mosolyogtam,belül véreztem,a baba napokig alig mozdult bennem.
2014. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól fizető munkahelyem volt, és mikor elbocsájtottak, másnap megváltozott. Egy hónapon belül addig keverte a lapokat, míg én jöttem ki vétkesnek, hogy elment. Ami még tetézi, mielőtt elbocsátottak pár nappal előtte tudtam meg, hogy egyik szülőm gyógyíthatatlan beteg. Nagyon szenvedtem, nem tudom hogy éltem túl, az idő.

De már nagyon örülök, hogy így alakult.

2014. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
3. vagyok. A volt vőlegényemről van szó.
2014. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettünk az eljegyzésről. Megkérdeztem, a páromtól, hogy miért nem jegyez el. Azt mondta, a családod miatt. Két és fél éve együtt voltunk akkor, nagyon jól tudta, hogy nálunk nem olyan szeretetteljes a légkör, mint náluk. Megette a fene az egészet!
2014. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Elég sokat veszekedtünk a volt párommal. Volt egy csóka, aki csapta neki a szelet. Féltékeny voltam, de ő nem akarta leépíteni. Egy nap ismét összevesztünk és a szüleimnél aludtam. Este felhívott, hogy ott van a közös lakásunkban az emberrel és lefeküdtek egymással. Azonnal leléptem.
2014. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A volt ferjem azt mondta hogy eljünk nyitott hazassagban(ahelyett hogy megbeszeltük volna a problemainkat)-azonnal beadtam a valopert-azota mindketten ujra hazasodtunk-nem bantam meg!!!!!!!!!!!
2014. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
A gyerek megfoganása után felesleggé váltam férfiként...
2014. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az occse a nyílt utcan ram kiabált, hogy egy kitartott k* vagyok, mert felmondtam a munkahelyemen. Volt ferjem nem vedett meg. Mindig volt munkam. Az otthon lebzselo sogornomet is en juttattam be egy jo helyre. Ez volt az utolso csepp... Ra nemsokra elvaltam
2018. jún. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!