Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én még szeretem, de Ő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még szeretem, de Ő már csak megszokásból és a gyerek miatt van velem! Mi lesz most? Meddig húzhatjuk ezt még?

Figyelt kérdés
Nem akar elhagyni, neki jo igy... de nyilvan valo, hogy mar nem szeret ... amikor felhozom a temat nem is cafolja. Mar csak megszokas es az 1 eves fiunk miatt van velem. En nagyon szeretem... de ez igy szornyen faj nekem... tudvan, hogy o mar nem erez hasonlot sem... :( Volt valaki hasonlo helyzetben? Van megoldas? Vagy mar bukott ugy az egesz?
2014. aug. 20. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Párterápia. Már csak a gyereketek érdekében, mert nem egészséges csonka családban felnőni.
2014. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szegénykém:( Ha semmit nem érezne, elmenne, vagy lelépne egy másikkal nyugi. Nem megszokás ez, lehet, hogy nem is szerelem, de szeretet az biztos, és az összetarthat. Lehet, még nincs veszve, fel lehet dobni valahogy a dolgot, és most jön a sablon: szexi fehérnemű, csábítás, legyetek többet kettesben mert egy ilyen pici baba mellett könnyen kihűl a hitvesi ágy stb., nem hülyeség, beválhat. Másik lehetőséged, hogy megbeszéled vele, hogy szenvedsz így, és szét szeretnél költözni, hogy új életet kezdhess (persze a gyereket láthatja mikor akarja), és akkor majd kiderül, hogy valóban nem érez-e semmit (lehet ez blöff is, hogy kiprovokáld, mit reagál, de lehet ez egy megoldás is számodra). Lehet, hogy nem is tudja, hogy szenvedést okoz neked
2014. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 dologra tippelnėk

1:gyerek senkit sem tart össze!

2:pl x idö mulva lenne egy ujj kapcsolata valo szinū el fog hagyni!!!


Lehet most hirtelen nem tud fėl ujj ėletet kezdeni...kūlönben is igy kėnyelmes a parodnak,elvan veled "gyerek megszokas miatt"es ha szerelmes lesz elhagy!!!


Azt tanàcsolom kūld el a pàrodat ha lehet mert ha toled ujj kapcsiba lėp semmit sem fog a hibàibol tanulni!ės ha most elmegyen lehet vissza tėr hozzàd ės helyre jön a hàzasàgod!! De mert igy lesz idelye felmėrni mit veszithet( csaladjat)

De az meg nagyobb fajdalom lesz neked ha huzzod halasztod es msjd a pàrod bejelenti hogy elkoltozom mert van egy kapcsolatom es szeretem stb.... addig pedig te gondoskodsz a parodrol fozol mosol takaritasz kènyelemben ėl utanna eldob mint egy szemetes zsakot!!!

Ha nem szeret nem varhatod eröszakolhatod ki a szerelmet!... ha elmegyen legalabb nem melleted alakitja ki az uj ėletėt!!!!



Sajnàlom,biztosan szenvedsz ez miatt!!!fel a fejjel 1x minden jora fordul!!

2014. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudja, mert elmondtam neki! Probaltam mar szexi fehernemut es a szokasos sablont... eszre sem vesz :(

Kulfoldon elunk igy ha kulon megyunk en csak haza Mo.-ra tudnek menni, es akkor nem lathatna a kisfiunkat akkor amikor akarja, mert egy ocean lenne kozottuk.....

2014. aug. 20. 15:49
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as en is pontosan igy gondolom... :( De olyan nehez lepni... foleg, hogy en tenyleg szeretem... es nem szeretnem, hogy kisfiunk nelkule nojjon fel :(
2014. aug. 20. 15:51
 6/14 anonim válasza:
Nagyon nehéz kérdés, igazából ha vele maradsz boldogtalan leszel, ha lelépsz akkor is, ha ő lép le, akkor egyenesen összeomlasz, de közbe nézze az ember a gyereket, mert ő az első...szóval nem 1xű. El is fajulhat, van sok olyan férfi, aki ha lelépéssel jössz elő, megzsarol, hogy elveszi a gyereket (az enyém ilyen), mert aztán veszik a kényelme, meg az ingyen cselédje, közbe nem is a gyerek kell neki lényegében. Akárhogy nézem, belekalkulálva ezt a külföld dolgot, itt csak olyan döntést hozhatsz, ami a legkevésbé rossz neked, és sajnos már nem létezik jó döntés, pláne, hogy az urad ül a valagán, és meg se próbál valamit segíteni a helyzeten. A legkevésbé rossz melyik volna? Talán ha marad minden ugyan így, ahogy eddig :(
2014. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nezd en is kulfoldon elek...(svajc) nem tudom te hol laksz....(kulfoldon)

Gyereket ad bolcsibe es te menjel el dolgozni!!!legyel raffinalt a gyerek erdekeben!!!!es te alakitsd ki az eletedet a parod mellet .!!!kulfoldon nem rossz a fizetes!1 havi fizetesbol mar tudsz albit nezni,gyerek.t.bol mrg van a bolcsi fizetese!!!!csak keress surgosen munkat es alberletet!!!es nem fogsz a parodtol fuggeni... mikor megyen el. Mikor dob ki stb!!! Mert sajnos ilyen szituba ra vagy "utalva ,ki vagy szolgàltatva "a párodra!

2014. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah..3 as voltam
2014. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Amúgy igaza van a 3-as-7-es-8-as hozzászólónak. Ha tudná, hogy neked is van egy egzisztenciád, és nem függsz tőle anyagilag (max. érzelmileg, de azt egyre kevesebbszer mondogasd neki), akkor nem merné ilyen pofátlanul hozzád vágni, hogy nem szeret, és csak megszokás miatt van veled, mert tudná, hogy bármelyik percben elveszíthet, a kényelmi helyzetével együtt. Jelenleg a megszokás miatt van veled, oké, de ez egy pasinál azt jelenti, hogy várja, keresi a következő nőt, és amíg ló nincs a szamár is jó.
2014. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha elválsz attól még miért kéne hazajönnöd? ha így érezz teremtse meg neked a lehetőséget a különélésre-ez az ő érdeke is! 1 éves most még könnyen idomul a megváltozott helyzethez. sztem szépen menjetek külön most még egyszerűbb lesz később csak rosszabb lesz!
2014. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!