Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek valakinek "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakinek "nem jár a szerelem" az életben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi a véleményetek / tapasztalatotok a kérdésről? Valaki leéli az életét szerelem nélkül (házasság, gyerek nélkül) pedig nem is így akarta? Vagy esetleg így akarta és így jó neki?


30 éves elmúltam, minden kapcsolatom kudarcba fulladt. :( Lehetne mellettem férfi, de olyat nem szeretnék, akivel nincs meg a "szikra".


Volt osztálytársaim, ismerőseim nagy részének már van férje / gyereke, de esküszöm némelyikkel nem cserélnék. Mert vagy a pasi olyan (a saját feleségével rondán beszél, stb...), van olyan, akinél sajnos beteg a gyerek.


Néha kicsit magam alatt vagyok. :(



2014. aug. 9. 21:42
 1/10 anonim válasza:
100%
Ahogy írtad, az sem lenne jobb, ha házasságban élnél, de a férjed rosszul bánna veled. Nem vagy még elkésve, sokan csak 30-40 felett találják meg a nagy Ő-t. Mindenkinek jár a szerelem.
2014. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 27 éves vagyok, az én életem egy éve tört meg, amikor azt mondtam, hogy na "ebből most volt elég", és azóta tartom is, nem pasizom (vagyis csak egészségügyileg) soha többé. Mert én ezt választottam, és nincs is vele gondom.


De te szeretnél partnert, csak rosszul választasz. Gondolkodtál már rajta, hogy miért választasz rossz pasikat? Mi az, ami vonzó bennük? Mert lehet, hogy vonzó pl. ha egy férfi butácska, de a tulajdonságok sajna csoportban járnak, és ez még számos rossz tulajdonságot vonz maga után.


Persze, szerintem nagyon sokan élik le úgy az életüket, ahogy nem akarták. Szerintem az eladó nem akart egyetemre menni? Dehogynem, csak nem volt rá lehetősége. Vagy az özvegy nem akarta volna, hogy éljen a férje még 10 évet? De, csak nem ezt dobta a gép.:)


Sajnálom, hogyha egyedül maradsz, de azért ez még nem biztos.:) Biztosan találsz majd olyat, aki jó lesz számodra, és te is neki!


27n

2014. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog,ami mindenkinek jár,de tenni is kell érte.Ha rendszeresen rossz pasit választottál magadnak,akkor benned is van hiba.Valamiért mindig a rosszat választod.Tudom tapasztalatból...Szóval jobban át kell gondolnod a jövőben,kivel állsz szóba,és olyan embereknek is megadnod ugyanakkor az esélyt,akiknek eddig valamiért nem adtál,mert magasan volt a léc.
2014. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a könnyen szerelembe esős típus. És amikor valóban szerelmes lettem, akkor nagyon-nagyon. Az utolsó alkalommal nagyon megégettem magam, mert kihasznált, nem szeretett...ez hosszú. :( Szóval, már nincs bizalmam és őt keresem, de ez hülyeség. Az eszemmel tudom, a szívemmel nem.
2014. aug. 9. 21:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem volt magasabb a léc. Vagy vonzó valaki vagy nem. Ezt nem lehet irányítani.
2014. aug. 9. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:

"Valaki leéli az életét szerelem nélkül"

Szerintem minden embert elér a szerelem. Ez "jár"...

Hogy lesz-e belőle kapcsolat, vagy együttélés, az már nem biztos, sőt!

"esküszöm némelyikkel nem cserélnék"

Valószínű valójában egyikkel sem - mert mindenkinek 'sajátútja' van, nem lecserélhető.

Ne nagyon hasonlítgasd magad másokhoz, mert minden helyzet más és más, kívülről nem lehet és nem is kell megítélni.

30 fölött már nem annyira szikrán múlik a kapcsolat. Tudok-e rá előítélet és prekoncepció nélkül nézni? tisztán, nyitottan? És ő? Akkor megláthatjuk egymásban a végtelent...

2014. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"30 fölött már nem annyira szikrán múlik a kapcsolat" De ha nem vonzó, ha nem vált ki belőlem olyan érzéseket, akkor MIÉRT legyek vele?
2014. aug. 9. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet eddiv rossz embertol vartad
2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 31 évesen ismertem meg a férjemet, nyolc év egyedüllét ill. sorozatos kudarc után, és hát be kell valljam, egyáltalán nem találtam vonzónak első látásra. Aztán másodikra sem. Viszont nagyon kitartóan udvarolt, és egyszer csak valahogy megláttam benne azt, ami miatt azóta is nagyon boldog vagyok vele. Egész más típus, mint akikhez korábban vonzódtam, nem véletlen, hogy azok a kapcsolataim mint tönkrementek, ez pedig évek óta működik. Lehet, nem árt olykor átértékelni, hogy mi az, ami hosszú távon valóban fontos.
2014. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Senkinek sem "jár" semmi. Csak mindenkinek joga van keresni a boldogságát. Van, akinke hamarabb, van akinek később, van, akinek soha nem lesz meg. Ki mondta, hogy az élet igazságos?

De ettől még nem szabad elkenődni, néha ki kell szomorkodni magunkat, aztán továbblépni.

2014. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!