Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Foleg ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Foleg ferfiak valasza erdekelne!

Figyelt kérdés

Paromrol kiderult hogy ket honapig telefonon beszelgetos kapcsolatot tartott fent egy lannyal.Munkaja kapcsan ismerkedtek meg.Megcsalas allitolag nem tortent ezt mindket fel vallja(beszeltem a lannyal ugyanis a titkos telefont megtalaltam).Elmondta hogy csak haveri kapcsolat volt,es csak dumaltak.Nyilvan,mert 300 km eleg messze van...

Jovore eskuvot terveztunk!Megingott a bizalmam,megha fizikai megcsalas nem is tortent!8 eve vagyunk egyutt,nyilvan paromnak jot tett az egojanak ez a tortenes,es azt mondja nem gondolta hogy egy ennyire messze levo lany problemat okozhat!Jot dumalgattak es ennyi.Teny hogy bebizonyosodott(sms) nem egyszer szo volt rola hogy engem szeret es nem akarna megcsalni,de jol esik neki most dumalni egy kivulallo szemellyel.Masoknal mindig azt latja hogy halal happy minden,ez a lany meg nyiltan beszelt rola hogy epp mi a problemajuk a parjaval.En ezt mind meg is ertenem,nekem is van baratom akivel jo elbeszelgetni hogy mi a velemenye meg ilyenek,de ferfiak,letezik hogy ezt egy vadidegen lannyal akarjatok megtenni?Azt mondja parom,hogy pont azert gondolta azt hogy ezzel nem lehet semmi baj,mert igaz hogy elo szemelyrol van szo,de olyan messze hogy okom nem lehetne aggodni.


2014. aug. 20. 18:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
50%
Tehát jól értem, hogy bár jókat beszélgettek telefonon, de még csak nem is találkoztak?
2014. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
1 hetet volt videken.Kolegakkal egyutt.Cigisboltban talalkozott ezzel a lannyal.Nem volt egyedul.Nagyon nyilt,kozvetlen lanyrol van szo(mar en ahogy beszeltem vele ez jott le nekem is).Akkor 2x talalkoztak,nem titokban,hisz kolegakkal volt ott.Letezik hogy egy ferfi csak ugy,minden indok nelkul fentart egy ilyen telefonos kapcsolatot?Szamomra a ferfiak ennel egyszerubb lenyek: ha telefonszamcsere tortenik az sosem csak pusztan a szep hangjaert...
2014. aug. 20. 19:05
 3/50 anonim ***** válasza:
97%
Én azt nem értem, hogy ha ez csak szimpla baratkozas volt, akkor miert kellett hozzá titkos telefon? Nekem ez gyanús..
2014. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor az is hozzatartozik a dologhoz,hogy az utobbi idoben rengeteget dolgozunk,pont azert mert sporolunk az eskuvore.Van hogy pont valtjuk egymast itthon,akkor er haza mikor en indulok el.Amikor van egy kis szabadidonk akkor is elmondasa szerint csak az eskuvo volt a tema aminek o orul,de mondta hogy olyan jol esett ebbol egy kicsit kilepni.De egy vadidegennel?
2014. aug. 20. 19:10
 5/50 A kérdező kommentje:
A lany is mondta hogy fura volt neki ez a titkolozas mert o is csak haverinak fogta fel a dolgot akkor meg minek titkolozni.Mondta neki a parom,higy mert feltekeny tious vagyok.Es ebben igaza van.Ha elittem dumalgat ketnaponta egy vadidegen lannyal azt sem nyeltem volna be egykonnyen.Ezt akarta ezzel megelozni.
2014. aug. 20. 19:12
 6/50 anonim ***** válasza:
34%

A véleményünk érdekelt.

Szerintem túlpörgöd a dolgot. Ettől függetlenül te döntesz. Te érzed, amit érzel.

2014. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Teny higy az utobbi idoben sokkal jobban odafigyelt ram.Tobbet beszelgetett velem,vacsikkal vart,igyekezett megragadni a pillanatokat amikor velem lehet!Bnom azt mondja erre,biztis azert mert lelkiismeret furdallasa volt!Vagy lehet tenyleg haverrol vokt szo,dumalgattak es kozben a csaj is ravilagititt neki,higy "figyi,sztem tibbet kellene beszelgetnetek,figlakkiznod vele,stb?" Vagy csak naiv lennek?
2014. aug. 20. 19:16
 8/50 A kérdező kommentje:
Igen,erdekel a velemenyetek!Letezik higy egy vadidegen lannyal 2x talakozas utan szamcsere majd napi szinten dumalgatasok csak ugy?
2014. aug. 20. 19:18
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, ha van kivel megbeszélni a dolgokat.

Viszont, ha csak egy barátra, haverra volt szüksége, akkor miért kellett eltitkolni, ráadásul titkos telefonon beszélni vele?

2014. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
14%

1. Nem értem,mi köze annak, hogy találkoztak-e ahhoz, hogy jókat tudnak beszélgetni? elvégre nem flörtröl van szó, hanem beszélgetésröl.


2. Ebben az esetben semmi, de semmi jelentöséges annak, hogy a beszélgetöpartner nö vagy férfi, a lényeg az az, hogy jól lehet vele beszélgetni.


3. A "titkos telefon" számomra világos, valószínüleg tudja, hogy betegesen féltékeny vagy és nem akart cirkuszt olyasmi miatt, ami teljesen értelmetlen. Abból, hogy igy kikelsz magadból, mert valakivel telefonon beszélget a párod, igaza is van.


4. a párod helyében erösen gondolkodnék azon, hogy iylen növel akarom-e leélni az életemet, aki egyrészt betegesen féltékeny, másrészt nem bízik bennem, harmadrészt meg kutat a dolgaim között.

2014. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!