Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezdek szétesni, már azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek szétesni, már azon gondolkodom, hogy elhagyom a férjemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez most nagyon hülyén fog hangzani, de egyszerűen úgy érzem, hogy annyira elviselhetetlen és idegesítő vagyok mostanában, hogy a férjem agyára megyek (ami azt illeti a sajátomra is)...Azt hiszem szakemberhez kéne lassan fordulnom, mert kezdenek kicsúszni a dolgok a kezemből...Sokminden jött össze és talán besokalltam...nemtudom..régen nem ilyen voltam...A legdurvább az az, hogy már az is megfordult a fejemben, hogy elhagyom a férjemet hogy megkíméljem őt magamtól...ha így folytatódik a dolog egy idő után úgyis elege lesz belőlem...:(
2014. aug. 21. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ezt most te gondolod, vagy a férjed?

Menj el pszichológushoz.

2014. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt én gondolom...a férjem egyenlőre hősiesen tűri, hogy kezdek bekattanni..de meddig?
2014. aug. 21. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
nézesd meg a TSH-dat. az én környezetemben is volt aki teljesen kifordult magából és kiderült hogy pajzsmirigy beteg. miután megműtötték megint olyanvolt mint régen
2014. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a hormonok is okoznak ilyemit, lásd terhesség és terhesség utáni időszak. Az is horror csak azt ráfogják egyenesen a hormonokra és okkal.

Egyébként pedig, ha elege lesz belőled, majd szóváteszi és ha el akar menni, majd elmegy, ebben talán ne döntsél helyette.

2014. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Ne játszd tovább a Mártírt. Ha gondod van, akkor tessék szépen elmenni szakemberhez, azért vannak. A férjedet pedig ne kímélgessed előre (ő tudja, hogy mennyit bír el) és hagyd meg neki, hogy ha besokall, ő hagyjon el - mert az meg ő szabadságjoga.


Inkább itt úgy szaglik a dolog, hogy az irgalmas szamaritánius és a mártír kislány szerepében tetszelegve csak ürügyet keresel arra, hogy elválj a férjedtől. Miért is?


Egy házasság nem rózsaszínű lányregény. Vannak jobb és rosszabb napjai is. Van, amikor naponta kétszer kell rohanni a kórházba a szeretett emberhez, és egész úton imátkozni, hogy minden rendben legyen. Mert ezt is jelenti az a bizonyos "jóban-rosszban, míg a halál el nem választ..."

2014. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
10 hónapja szültem...egész nap itthon vagyok, és csak agyalok-agyalok hülyeségeken..már az is megfordult a fejemben, h idejekorán vissza kéne mennem dolgozni...de az nem lenne jó a babának..bár agy idegbeteg, paranoiás anya mellett sem jó neki...:P
2014. aug. 21. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Írj példákat, miket csinálsz! Nem tudom elképzelni.
2014. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, az ingerszegény környezet és a terhesség utáni időszak ilyeneket csinál. Mehetsz szakemberhez, de szerintem tudod, hogy hülyén viselkedsz, tudod, hogy miket csinálsz, tudod, hogy miért van így és szerintem ezzel csak azért oldódik meg a helyzet, mert beszélgetni fogsz meg idegenekkel találkozni, kimozdulni, elszakadni a gyerektől. Nem a szakembertől. Egyébként hasonló a helyzet nálam is, csak 5 hónapja tart és nekem a munka hiányzik rettenetesen. Vissza fogok menni dolgozni, ha betöltjük az 1 évet, mert csak egymás agyára megyünk addigra és a pénzre is szükségünk van, a gyereknek meg a közösségre.
2014. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Menj orvoshoz, és ne csak a babával töltsd az idődet. Bízd pár órára rá valakire, te menj el emberek közé. Vagy menj vissza dolgozni, a baba menjen bölcsibe vagy a mamához. Nem kell 3 évig a gyerekkel lenni. Velünk sem volt az anyukánk, és nem is voltunk olyan elkényeztetettek, mint a mostani gyerekek.

A váláson pedig ne gondolkozz.

2014. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez a gyeses bekattanas, foglalkozz mással is ne csak a gyerekkel. Néha bízd a ferjedre és mozdulj ki az egyik barátnőddel, vagy szervezzetek kisebb társaságot össze otthonra. Szerintem ehhez még nem kell feltétlenn szakember segítsége, unatkozol és hülyeségeken kattogsz, mozdulj ki, foglald le magad és jobban leszel.
2014. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!