Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert itelik el az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert itelik el az olyan noket aki szamitasba veszi az anyagiakat a parkapcsolat hazassag soran?

Figyelt kérdés
Ha valaki fontosnak tartja hogy legyen a pasinak kocsija haza vagy ne keruljon rosszabb anyagi helyzetbe mint ahogy otthon elt. Mert nyilvan kariert nem lehet befutni hacsak nincs protekcioja az embernek.Az elethez meg igenis penz kell szoval nem ertem hogy miert szolnak be annak akinek lehetosege van gazdag pasival jarni elni?
2014. aug. 22. 15:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
75%
Én csak sajnálom őket, mert nem szerelemből vannak valakivel.
2014. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
61%

Leginkább ez a "ha nekem nem jó másnak se legyen az" felfogás miatt. Meg sokaknak rosszul esik és igazságtalannak érzik, hogy amíg nekik valamiért vért izzadva kell megküzdeniük, addig az másnak csak jelentéktelen apróság.

Az irigység randa dolog és nagyon nehéz leküzdeni sajnos.

2014. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
42%
Én igazat adok neked kérdező.
2014. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavar, ha valaki ezt szamitasba veszi, , csak az, aki direkt erre palyazik, es maga semmit nem kivan melletenni, vagy csak igen keveset.
2014. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%

én leszarom a pénzt,de nem tudom te hogyan élnéd meg ha csóró volnál,és a veszett kutyának nem kellenél,mert a pasi is nézi az anyagiakat? Hmmm...

Amúgy az látszik rajtad is,hogy önállóan te létezni sem tudnál.Protekcióval jár csak a siker,gondolod?Hát ha 8 általánost végzett liba vagy,tuti hogy az isten sem fog pénzhez jutattni.De amúgy miért nem teszel érte ,hogy legyen pénzed?Te is csak a másiktól várnád el a sűlt galambot.

2014. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
97%

Pasiba sose néztem a pénzét és a mai napig nem is nézem. Lényeg, hogy talpraesett legyen, ha elveszti a munkáját akkor ne itthon sóhajtozzon, hanem keressen melót. Legyen annyi pénze, hogy saját magát és a saját rezsijét fizetni tudja, ha baj van akkor nem árt, ha tud bánni a pénzzel és van tartalékja. És ugyanezt várom magamtól.

Én nő vagyok, de szerintem sem szép dolog csak azért pasival lenni, hozzámenni, mert kocsija/pénze van. És? Kocsi nélkül is van élet. Inkább az a lényeg, hogy ismeretsége legyen. Ha épp nincs melója míg nem lesz maszekoljon abból is van valamennyi. Beszélgessen, kérdezősködjön stb.

Utálom azokat akik azon vannak, hogy rakja csak le a fizetését. Rakjon le belőle, de maradjon is. Ne legyen sóher, mert az se szép dolog.

Férfi nem attól férfi, h pénzes.

2014. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
98%

Bazzeg, most szólsz? Ha ezt tudom, akkor nem tanulok ennyit és nem vesznek fel protekció nélkül jól fizető állásba.

A fenébe, én hülye magamnak kerestem pénzt, amikor egy pasiról kellett volna bőrt lehúznom, de kis butus vagyok, jajj.

2014. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

"Mert nyilvan kariert nem lehet befutni hacsak nincs protekcioja az embernek"


És miből gondolod, hogy annak a gazdag pasinak volt protekciója? Ő lehet, hogy felkapaszkodott a szamárlétrán, te meg majd élvezed, amiért ő megdolgozott?

És nyilván, az, hogy valaki protekciós, nem is jelenti egyből azt, hogy igazgatónak veszik fel valahova. Lehet, hogy csak bejutott, de onnantól ő maga küzdötte fel magát.

Már ha ez a protekciós rész erre értendő.

Nyugodtan el lehetne menni neked is dolgozni jobb munkakörbe, tegyél érte, csak nem tudom, te mit szólnál, ha egy csóró fiú azt mondaná, hogy nem baj, de a nő gazdag, neki sajnos nem volt protekciója.

És nem ítélem el ezeket az embereket, de erről van egy nagyon jó videó, sajnos most nem találom.

Arról szól, hogy egy szobafestőnek megtetszik egy nőci, aki irodában dolgozik, de persze az rá sem hederít. Elmegy vesz öltönyt, fodrász, kocsibérlés stb, felcsípi a nőt. Másnap pedig összetalálkoznak ismét, a nő meg le van döbbenve, mert meglátja a pasit a munkás cuccban.

Kicsit sarkított. És senki nem szól bele, nem gondolom, hogy bárkit érdekel, csak az a baj, hogy sok nőnél ez nem másodlagos szempont, hanem elsődleges, ha valakinek nincs sportkocsija, már szóba sem állnak vele sokszor. :(

2014. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

6-os vagyok megint.

Röviden annyi, hogy ne legyen munkakerülő, de nem a fizetése számít.

2014. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%

"Mert nyilvan kariert nem lehet befutni hacsak nincs protekcioja az embernek"


Igen, minden buta ember erre fogja...


Protekciom egy szal se, diplomam kettö is van, nyelvtudasom annal több is. Több nagyon nem kellett ahhoz, hogy külföldön igen jol fizetett allashoz jussak.

2014. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!