Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik szerint a nők nem nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a nők nem nézik az anyagiakat, mit szólnak ehhez a válaszhoz, amit egy csaj írt itt?

Figyelt kérdés

Idézem szó szerint: "Az az igazság, hogy jártam már átlagos fiúkkal is, anyagilag is átlagos családból valók voltak, de sajnos ők nem tudtak annyi mindent nyujtani mint a gazdagabbak. Ha sok pénze van egy fiúnak olyan dolgokat is megengedhet magának, hogy elmenjünk nyaralni, kocsival járunk mindenfelé, gyönyörü lakása van, minden luxussal felszerelve és ami megtetszik megtudja venni. "

Na ezt hogyan cáfoljátok meg?



2014. júl. 6. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Utálom, ha a barátom ajándékokat vesz nekem, mert rám költi a pénzét. Nem szeretem, ha meghív kajára, mert rám ölti a pénzét.
2014. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Na ezt hogyan cáfoljátok meg?


Belefutottál egy pénzéhes ribibe, most essünk hasra?


Én meg beszéltem egyszer egy bunkó pasival, na most akkor kijelentem, hogy az összes pasi bunkó!


Ezt hogy cáfolod meg??

2014. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Mit kell ezen megcáfolni? Ha egy férfi írja azt, hogy neki csak szexre kellenek a nők, tartós kapcsolatra soha, akkor ez azt jelenti, hogy a világon egyetlen férfi sincs, akinek tartós kapcsolata lenne?

Ha én azt írom, hogy nekem a barna haj tetszik, akkor ez azt jelenti, hogy senkinek nem tetszik a szőke?

Ha egy-két lány azt írja, hogy neki fontos, hogy gazdag fiúja legyen, akkor ez azt jelenti, hogy minden nőnek ez a fontos?

2014. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csóró párokat én még nem nagyon láttam... Ti láttatok már olyan csajt, akinek olyan pasija van, aki még a szüleinél él pl? Én még nem...
2014. júl. 6. 13:19
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Igen, vannak ilyen lányok. És? Senki nem mondta hogy nem léteznek.

DE KÖNYÖRGÖM A P.CSÁBA FOGJÁTOK MÁR FEL HOGY MINDEN LÁNY ILYEN!

2014. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

az okos férfiakat is sokan szeretik.


nem tudhatod, hogy azért nincs nőd, mert nincs pénzed, vagy mert nem vagy okos.

2014. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondolom rola hogy egy ribizli. Nem minden lány ilyen. Pl.: én sem, a barátnőim se és jó páran
2014. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

DE KÖNYÖRGÖM A P.CSÁBA FOGJÁTOK MÁR FEL HOGY MINDEN LÁNY ILYEN!



Köszönjük, felfogtuk, hogy minden lány ilyen! :D

2014. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Megint a felesleges általánosítás... Mikor unjátok meg végre?
2014. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

ááá elírtam

NEM*

de kínos:D

2014. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!