Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki csak jogi indokok miatt házasodik?

Figyelt kérdés
Mert akkor egyszerűbb az ügyintézés, ha betegség-halál van. A születendő gyerekek helyzete is egyértelmű.
2014. aug. 25. 17:26
 1/7 Scream85 ***** válasza:
97%

Az én álláspontom szerint nincs ezzel semmi probléma.

Attól nem lesz valaki pl hűségesebb ha házasok, és nem lesz kevésbé hűséges, ha csak együtt élnek.


Valószínűleg nálunk is így lesz majd. Mivel nem várható hogy a közeljövőben lakodalmat tudjunk tartani, így csak családi körben lesz egy polgári szertartás.

És igen, részben azon okok miatt IS, amiket írtál.


Ez a mi álláspontunk (és ahogy látom, nagyon sokan vannak még így), akinek nem tetszik az így járt :D

2014. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is csak emiatt házasodnék, a ceremoniális része meg a "státusz" nem izgat. Szerintem a párkapcsolat magánélet, nem közügy kérdése.
2014. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
9 éve vagyunk együtt a párommal és sose vágytam esküvőre. Eleve nem szeretek esküvőkre járni, meg középpontban lenni se és így is tökéletesen boldogok vagyunk. Most úgy néz ki terhes lettem és úgy döntöttünk ha minden rendben lesz a babával akkor összeházasodunk mert úgy egyszerűbb lesz minden de csak egy kis polgári esküvő pár családtaggal. Emiatt mi rosszabbak lennénk? Már majdnem mögöttünk van 10 év és papír se kellett hozzá hogy együtt maradjunk :)
2014. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Az én álláspontom szerint ez az egyetlen racionális indok a házasságra. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretném a páromat, de a többi csak sallang meg flanc. A házasság két emberre tartozik, elég gáznak érzem, ha valaki túlünnepelteti magát.
2014. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Ő dolguk, én pl sokkal jobban szégyellném, hogyha szülés után bizonygatnom kellene apaságival hogy párom a gyerek apja.

Én olyanról is tudok aki adókedvezmény miatt hogy magzatra is igényelhesse az apa házasodtak.

2014. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Semmivel sincs kisebb esélye a hosszú, boldog házasságra, mint olyannak, aki fülig szerelmesen rohan (vagy szédeleg) az anyakönyvvezető elé.
2014. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lényeg mi a konkrét oka a házasságnak, ha egyébként szeretik egymást.
2014. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!