Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság után teljesen megszűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után teljesen megszűnik a magánélet?

Figyelt kérdés

Tényleg semmi titka nem lehet az embernek, és mindent meg kell beszélni a feleségével? Minden egyes beszélgetés tartalmáról első kézből kell informálódnia a másiknak?

Nem kell semmi sunyiságra gondolni, csak épp nem feltétlenül tartozik a másikra a dolog.

Szóval teljesen megszűnik az ember magánszférája házasságkötéskor? Mert ha igen ez engem megfojt..



2014. aug. 26. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az a normális, ha mindenkinek van magánszférája. Enélkül megőrül az ember. De ahhoz neked is hagynod kell, hogy neki is legyen saját élete. Oda-vissza működik ez a dolog.
2014. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én meghagyom neki, mert én is igényelném, gondolom ő is. Rábízom, ha elmondja a dolgait, akkor elmondja, de ha nem azon sem hisztizek be...
2014. aug. 26. 20:35
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Titoknak mindig kell lennie.
2014. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Dehogyis. Persze a társadban megbízol, tehát elmondhatsz neki nyugodtan mindent, nem?


De van amiről jobb ha nem tud :D

2014. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem szűnik meg, ez nem is lenne normális.


Mindig lesznek dolgok, amiket nem mondtok el egymásnak, és ha rossz kedvetek van, talán napok is, mikor nem igazán beszéltek. A munkatársaiddal egy munkanapon gyakorlatilag többet fogsz beszélni, mint a házastársaddal, még akkor is, ha az utóbbival imádjátok egymást és mindent átbeszéltek. Munkában 9 órát van az ember, miután hazaér 5-kor, fizikai képtelenség még annyit ébren lenni :)


Mindig lesznek olyan dolgok, amiket mással beszélsz meg, és lesznek magányos pillanataid is.

2014. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy vagyok vele, hogy mindent elmondok otthon, bármit kérdezhet a férjem. Nincs titkom előtte semmivel kapcsolatban.

Ez persze nem azt jelenti, hogy miután hazamentem, félórán keresztül csak azt mondom részletesen, mi történt. Vagy ha a barátnőmmel találkozom, és megkérdezi, mi volt, elmondom, hogy X-ről beszélgettünk, aki elvált egy hónapja.

2014. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Skorpió87 ***** válasza:
91%
Utolsó: Ritka jó párkapcsolat :) Öröm ilyet olvasni :)
2014. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 *Victorique* ***** válasza:
91%

Hogyan vetődött fel benned egyáltalán ez a kérdés? Miért szűnne meg? Még a saját szüleinek sem mindig számol be az ember ezért vagy azért mindenről.

Miért érzed, hogy nálatok így lenne?

2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Úgy merült fel, hogy facebook-on beszélgettem egy közös ismerősünkkel, akivel olyan személyes dolgokat is megbeszélem, ami a nejemnek rosszul esne, ha tudná. Közben ide ült mellém az asztali géphez, mert kerékpárt szeretnénk venni, es nézegettük, hogy melyik tetszik, mikor látta, hogy írt az ismerős. Es elkezdett kérdezősködni, hogy miről beszélünk mit beszelunk minden apró reszletre. Ekkor kicsit kiakadtam, hogy semmi magánéletem nem lehet otthon? Mire azt válaszolta, hogy nem, mert házasok es mindent, de mindent el kell mondanunk egymásnak...
2014. aug. 26. 21:04
 10/18 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2014. aug. 26. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!