Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házzassággal megszűnik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házzassággal megszűnik a barátság a nők részéről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A barátnőm férjhez ment, de szombatonként el szoktunk menni beülni a kedvenc helyükre beszélgetni.

Régen mindent megbeszélt velem, az élete intim részleteit is kéretlenül, de én sosem tiltakoztam vagy bíztattam, gondoltam mondjon csak el annyit amennyi neki jólesik.

Most már nem evez ezekre a témákra amit meg is értek, elvégre megtalálta a "nagy Ő"-t, akivel le akarja élni az életét a házasság erről szól elvileg.

Nem is kíváncsiskodtam.

Hanem, én elmondtam neki egy intim jellegű problémámat, amire a következő találkozásunkkor elmondta hogy a kedves férje mit javasolt, hogy az ő húga mit csinált.

Én ezen kiakadtam, szerintem joggal, hiszen ezelőtt nem adta tovább a titkaimat.

Örülök neki, hogy ilyen szinten bíznak egymásban, de ha én 1 valakinek akarok titkot mondani, most már őrá nem számíthatok, mert házas? Feltétlen meg kell osztania mondjuk az én szexuális problémámat egy pasival, akivel nem hogy bizalmas viszonyban nem, de csak köszönőviszonyban vagyok, olyan felszínes az ismerettség.

Most úgy érzem, elveszítettem egy barátnőt.

a házas nőnek tényleg kötelessége minden rábízott titkot a férje orrára kötni, vagy ez egy avítt, idejétmúlt szokás?

A nagymamám mondta egyszer, hogy háazsságban lenni olyan, mintha a 2 ember egyvalaki lenne és mindent elmondanak egymásnak, de ha nekik bajuk van egymással, azt ők nem mondhatják el senkinek.

Manapság is így van? Kinek mi a tapasztalata?

Van olyan nő, aki tart titkot a férje előtt (nem saját és más titkát? Egy barátnőjét, ami egyikőjükhöz sem kötődik, ergo nem feltétlen rá tartozik.


2014. jan. 23. 14:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, elveszlek, aztán kiderül. A puding próbája az evés!


Holnap a Kossuth téren 10-kor! Ne késs!

2014. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ez nem a házassággal jár. A barátnőd szimplán csak emberileg nulla.


Persze, egy jó házasságban nincsenek titkok, de ez csak a SAJÁT titkokra vonatkozik. Ha más megtisztel a bizalmával, még jó hogy nem adom tovább még a páromnak/férjemnek sem.

2014. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

Is-is.

Tudok titkot tartani, nem kell mindent a férjem orrára kötni.

Másrészt elég sok mindent megbeszélünk, amiben szóba kerülnek mások is.

Mondjuk úgy, ha engem is érint, úgy is tudni fog róla.

XY csalja a férjét, amiről önmagában nem feltétlen fogok otthon beszámolni. Viszont ha órákon keresztül traktál XY a lelki fájdalmával, a pasi problémájával és a házassági válságával, akkor egyértelmű, hogy a férjemnek fogom elpanaszolni, hogy megint egész nap engem nyaggat.


Intim részletekről meg (szex, nemi betegségek, aranyér és társai) pedig én sem szoktam beszélgetni másokkal, és mások panaszai sem érdekelnek, szóval nincs is mit továbbadni.

2014. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Én attól sem vagyok túl boldog, ha a kedves pár értesül róla hogy narancsbőrös a combom. Úgy érzem, ez akkor sem egy idegen férfi dolga. De akkor ezek szerint érdemes mindent inkább anonim oldalon megbeszélni, mert ennyire lehet bízni az emberekben...
2014. jan. 23. 15:13
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
A narancsbőr nem probléma. Minden második embernek van.
2014. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Igazából itt -legalábbis szerintem- az a helyzet, hogy te nem tudtad megbeszélni a barátnőddel azt, hogy a megváltozott helyzetben hol vannak a határok. Ahelyett, hogy magadban dühöngenél, szerintem egyszerűbb lenne megbeszélned a barátnőddel, hogy nem szeretnéd, ha az ilyen intimebb dolgaidat megbeszélné a férjével. Ha ragaszkodik hozzá, hogy elmondja a férjének, akkor pedig ne ez legyen a téma, beszélgess vele másról. Egyébként szerintem annyira az sem probléma ha megbeszélik, legalábbis nem csinálnék belőle ügyet, persze attól is függ miről van szó. Azért arra mindig számíts, hogy a házaspárok, de még csak a szimpla párok is általában sok mindent megbeszélnek, tehát nem lehet 100% biztonságban, amit elmondasz neki. Másrészt érdemes lenne a férjével is barátkoznod, nekem azért minden barátnőm ismeri a férjemet és igyekszem össze is hozni őket valamennyire.
2014. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

Ez egyén függő és nem is kell hozzá házasnak lenni.

Vannak olyan barátnőim, akik mindig eltűntek, ha volt párjuk. Aztán szakításkor rájöttek, hogy egyedül maradtak teljesen. De nem mindenki ilyen. Pl. én is igénylem a barátaim társaságát is, akkor is ha van párom.

Olyan is van, aki az aktuális párjának elmondja, amit megbeszélünk. Ez nekem sem tetszik, én nem a pasijának, hanem neki akartam elmondani bizalmas dolgokat.

2014. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom... Az biztos, hogy a barátnőm magánjellegű problémáit, beszélgetéseinket nem adom tovább a férjemnek...

Nagyon ritka, hogy megbeszélek vele valamit, akkor ha tanácstalan vagyok...de sosem olyat amitől a bnőm kellemetlenül érezhetné magát..

Pl intim dolgokat.. Vagy hasonló.. Titkot sosem!!!!

Az előző esetben is úgy teszem fel a kérdésemet, hogy ne gondolja, hogy. A barátnőmnek van ilyen gondja...csak általánosságban..


Tehát az, hogy nekem nincs titkom a férjem előtt az nem jelenti azt, hgy más titkát is meg kell osztanom..

Szerintem a barátnődben van a hiba:(

2014. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%

Vannak dolgok amiket elmondok a páromnak a barátnőmmel kapcsolatban és van amiket nem. Ismerem a barátnőmet tudom mi az ami belefér még neki, és mi az ami nem. De sosem tudatom vele, hogy én mit beszélek meg a párommal és mit nem, ugyanis ezek a dolgok kettőnk között maradnak.


Ez egy bonyolult dolog, mert egy házasságban sokmindent megosztanak egymással a párok, hiszen mint nagymamád is mondta ők akkor egyként gondolnak magukra. Ami az egyiket foglalkoztatja azt elmondja a másiknak.


Mindenesetre emiatt ne vessz össze a barátnőddel, csak mond meg neki hogy bizonyos dolgokat ne osszon meg a párjával mert kellemetlen neked. Meg fogja érteni.

2014. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
Elég megbízhatatlan barátnőd van. Biztos lehetsz benne, hogy a többi titkodat is elárulta már a férjének.
2014. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!