Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt kamionos feleségek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kamionos feleségek/barátnők?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkedtetek meg? Hogy bírjátok, hogy sokáig nem látjátok a párotokat? Kapcsolat kezdetén is kamionos volt, vagy később kezdte el ezt csinálni? :)
2014. aug. 27. 21:10
1 2
 1/13 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Mondjuk én férj vagyok, de nagyjából tudok válaszolni azt hiszem.

25 éve ismerem, akkor még szó sem volt a kamionozásról részemről.

Jól bírjuk, mert egyszerűen tudomásul vettük azt, hogy lesz pénz, esetleg a kapcsolat megsínyli, vagy azt, hogy nincs pénz és szarul élünk, és biztosan oda a kapcsolat is.

2014. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából én se a feleség lennék :D 23 vagyok és kamionozok(nem a pénz miatt), és ugye se feleség, se barátnő, és jelen állás szerint eszem ágába sincs, hogy én ezt valaha is abba hagynám, hacsak nem lépne közbe valaki aki miatt talán...de akkor is csak belföldesre. Tudom ez így szinte lehetetlen, és ezért lettem volna kíváncsi rá hogy ez összejött-e már így valakinek. Vagy aki kamionozik, és felesége van, az már úgy kezdte, hogy megvolt a stabil családi háttér?! Rengeteg olyat hallottam kollégáktól, hogy elvált, megcsalták, stb...
2014. aug. 27. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm aki kamionozik,van élettársa és egy közös gyerekük.Néha vitáznak más dolgokon,de alapvetően jól megvannak.
2014. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja úgy tudom ő a kapcsolatuk kezdetén is kamionos volt.
2014. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
A kamionosok, buszsofőrök eléggé... Szóval nem csak a vécén könnyítenek magukon, ha érted mire gondolok.
2014. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

#5 Nem értem, mire gondolsz! Igen, már párszor végeztem fa tövében is, húha!

Ha meg a qrwázásra gondolsz, akkor tévedsz! Semmivel több kamionos nem jár prostikhoz, mint ahány egyéb munkát végző ember.

2014. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy volt évfolyamtársnőm az egyetemről, aki két egyetem után ment el nő létére kamionozni... :D



Végül a párját is rávette, most ketten csinálják. Nem tudom meddig, gyerekük nincs :)

2014. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bár nem vagyok feleség, se kamionos, de apukám kamionozott mióta megszülettem, kb 4 éves koromig :)

aztán abbahagyta, mikor a húgom született :)

most 16 vagyok és boldog kapcsolatban élnek a szüleim :)

2014. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Na ne röhögtessetek már, hogy csak aki kamionos az egyenlő azzal hogy már qrvázik is, mert ez nem igaz! Szerintem sokkal többet megcsalják a párjukat egyéb foglalkozás mellett, ehhez nem kell kamionozni, ez hülyeség!
2014. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm férje kaionozik, akkor is ezt csinálta amikor megismerkedtek 2 gyerekük van és semmivel kevesebb vagy több gondjuk mnt nekünk, halandóknak. Heti egy nap vannak együtt, megszokták. Nem kúr.v.ázik :)
2014. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!