Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel? Egyáltalán van még remény, hogy felélesszük a kapcsolatunkat vagy hiába reménykedek?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, hamarosan megszületik a harmadik gyermekünk.

Én egyre többször érzem úgy, hogy már nem szeretem. Persze emberként, barátként semmi bajom sincs vele, a gyerekekkel is foglalkozik, de már nem tudok rá férfiként tekinteni. Az utóbbi fél év volt ami ennyire rányomta a kapcsolatunkra a bélyegét és hiába próbálok tenni ellene, már ott tartok, hogy a jelenléte is idegesít.

A válás is megfordult már a fejemben, de azzal tönkretenném és ezt sem akarom. Nem tudna hová menni és nem tudna miből megélni (munkanélküli), nincs semmije csak egy rakás hitele amit már most sem tudunk rendesen fizetni.

Én egyszer úgy érzem, hogy menthető a dolog, máskor azt bánom, hogy nem léptem hamarabb és adtam be a válást.


2014. jún. 21. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha kapna munkát, talán helyrehozható. Én ezért váltam, de egy gyerekem volt. Harmadik gyerekkel a pocakban nem merek ilyet mondani.
2014. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképp probáljátok meg ujra,ha másért enm akkor a 3gyerekért.Miért válalltál 3gyereket egy ilyen férfi melett?
2014. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja hogyan tekintettél rá?

Lévén "hamarosan megszületik a harmadik gyermekünk"

2014. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha talál (keres) munkát, akkor helyre tudja állítani a férfiképet a szemedben.

Ha ezek után se tekintesz rá férfiként, akkor a újra randizással próbálkoznék, a közös kikapcsolódással. Ne fásuljatok bele a hétköznapokba.

2014. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg azért ábrándultál ki belőle, mert nincs munkája, az ő hiteleit fizetitek és már alig tudjátok fizetni, azért, mert eltartod, ezért nem tudsz férfiként nézni rá.

Ha kapna munkát, újra fel tudnál rá nézni talán. Anyagiak miatt idegesít a jelenléte, mert tudat alatt őt okolod. Próbáljatok meg mindent, hogy kapjon munkát, vállaljon el bármit.

2014. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Minden házasságban vannak olyan időszakok, amikor jönnek a gondok. Arra esküdtél, hogy jóban

- rosszban együtt. Ha gyerekek vannak, akkor különösen fontos a problémák megoldása. Nem értem, hogy ma egy anya miért nem a gyerekeivel törődik, ahelyett, hogy a saját elképzelt boldogságát keresi?

2014. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Először tisztázd magadban,hogy mi zavar benne.Anyagi okok,munkanélküliség(esetleg nem is töri magát,hogy munkát keressen),rád hárulnak a család terhei stb.Aztán mondd el neki,hogy mi bánt.Ha mindketten tesztek a kapcsolatért,akkor még menthető.
2014. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 gabriell88 ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy a terhességed miatt kicsit érzékeny vagy és ezért változott meg valami?
2014. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

1. Miért nem keres munkát? Vagy neked gyesen olyan jól megy ? (mert irtad hogy most jön a harmadik gyerek)

2. Ne haragudj, de elég irreálisnak hangzik a fenti szöveg, nem is az hogy kételkedem, de amikor irod hogy rengeteg hitele van, alig tudjátok fizetni, ezek mellett jön a harmadik gyerek.... Hogy és miből nevelitek a majdnem 3 gyereket? Vagy olyan jól segitenek szülők anyagilag?


Házasságotok mindig és minden esetben menthető amúgy, a kérdés hogy te akarod-e igazán vagy sem.

Én mikor barátomtól kezdtem kiábrándulni folyton az első randikra gondoltam, esetleg emlitsd meg neki hogy újra randizzatok, csempésszetek romantikát a kapcsolatotokba.

2014. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bármennyire is hihetetlen, de nem ilyen volt. Rá sem lehet ismerni az utóbbi hónapokban.


Keres munkát, de vagy ő nem kell vagy neki nincs kedve hozzá (br 250000Ft alatt nem akar dolgozni). Hiába könyörgök, hogy vállaljon el bármit, nem hallgat meg. Ő remekül elvan itthon. Ül a gép előtt, játszik, olvasgat. Délután 6-7 között játszik a gyerekekkel, utána megy megint a gép elé és ott ül hajnalig. Úgy tűnik neki se az együtt töltött idő minden vágya. Ma reggel már 6-kor elment a haverjaival bográcsozni, azt mondta hétfőn, de legkésőbb szerdán jön. Már nem is bánom, ha nincs itthon. A gyerekekkel jól elvagyunk, igazából ők sem hiányolják az apjukat, ha néhány napra elmegy itthonról. Ők is észrevették, hogy megváltozott és nem is próbálnak már vele több időt tölteni.

Most még dolgozok, onnantól, hogy tgyás-on leszek már egyáltalán nem tudjuk fizetni a hiteleit.


Már nem tudom, hogy mi zavar igazából. Az anyagiak biztos, de nem hiszem, hogy amiatt irtóznék már az érintésétől is.


Azért is írtam ki a kérdést, mert egyre inkább úgy érzem, hogy nincs remény, de akkor meg ott van az, hogy az utcára csak nem rakhatom ki. Nem tudom, hogy mi az ami visszatart a válástól. Tudat alatt még szeretem vagy csak sajnálom? Nem tudom, hogy mit érzek.

2014. jún. 21. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!