Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A völegényem exe ki akar túrni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A völegényem exe ki akar túrni?

Figyelt kérdés

A párom egy külföldi cégnél dolgozik. Most én vagyok az assisztense, mivel anyanyelvi szinten tudok angolul, magyarul, és szlovákul, valamint értek csehül. Irodai munka, meg kávéfözés, takarítás. Ma kezdtem. Erre pont ma hívta az exe, hogy nincs e még egy szabad helyük. A fent említett nyelvek egyikét se beszéli folyékonyan (román), és nem az a típus, aki kávét fözne meg takarítana. Mellesleg gazdag, nem szorul rá, hogy dolgozzon, csak épp unatkozik.Erre a párom kitalálta, hogy beszerzi mellém (vagy a helyemre?), hogy barátkozzunk. A csaj eddig egy munkahelyen se húzta pár hónapnál tovább, és ide is egyböl idegenvezetönek akar jelentkezni, holott alig tud angolul. Amilyen a jelleme, kirúgja még a fönököt is, ha egyszer befészkeli magát.

Ez az elsö eset, hogy valamiben szerencsém volt, mikor neki nem. Miért akar kitúrni?


2014. szept. 3. 23:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

itt nem az a fő gond, hogy a volt nő ki akar túrni, hanem, hogy a barátod ebbe belemegy.

nem érzi, hogy ez gáz.

mivel te nem mondod neki, hanem nekünk panaszkodsz.

sajnos mi ezt nem tudjuk megoldani, a barátodnak kell jelezned, hogy nem vagy hajlandó az exével együtt dolgozni.

egy nő sem tűrné el ezt egyébként, aki kicsit is ad magára.

az fontos, hogy ne hisztériázva add elő magad, meg ne szidd a nőt, hanem higgadtan fejtsd ki, hogy ez számodra egy méltatlan helyzet, és nem éreznéd jól magad.

Gondolom, a barátodnak az a célja, hogy boldoggá tegyen téged, szóval, ha látja, hogy ez boldogtalanná tesz, akkor nem fogja megtenni.

2014. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Ülj le pároddal beszélgetni. Mond el a kész tényeket, hogy mi kellene ehhez a munkához, neked milyen tudásod van hozzá, az exnek milyen tudása van hozzá, miben tudna segíteni neked. Ha pl idegenvezetőnek akar jelentkezni, de nem tud angolul, kérdezd meg a férjed, hogy mégis hogy gondolja, hogy fog boldogulni a csaj? Vagy kezében tart majd egy hangos szótárat? Egyébként ha felveszi, pár hónap alatt kirakja, ha valóban hasztalan. Ha nincs semmi haszna, a semmiért nem fog neki fizetni senki? Kérdezd meg, hogy mondja el, hogy miért akarja felvenni? Ha az a válasza, hogy szeretné, ha barátok lennétek, akkor kérdezd vissza, hogy ha fordított lenne a helyzet, és te vennéd fel a te exedet ő szeretne e haverkodni vele.
2014. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem már az sem egészséges dolog, hogy Te egy helyen dolgozol a vőlegényeddel...az meg, hogy oda veszi az exét, még betegebb...teljesen fölösleges feszültségforrások a kapcsolatotokban...
2014. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

szerintem pont nem arra kell fektetni a hangsúlyt, hogy a nőnek van-e tudása.

mivel itt egyáltalán nem ez a gond.

az van, hogy a feleség nem akar az exbarátnővel barátkozni.

ezt kell tisztázni egyszer s mindenkorra.

ha ez nem lesz világos, akkor az ilyen kísérletek továbbra is napirenden lesznek.

2014. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Na ennek sem lesz jó vége!!!!!
2014. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem az ex a probléma, hanem a vőlegényed. Nagyon gáz, amit csinál. Én felmondnék, és keresnék új munkahelyet és új barátot.
2014. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
33%

*anyanyelvi szinten tudok angolul, magyarul, és szlovákul, valamint értek csehül. Irodai munka, meg kávéfözés, takarítás


Miért jó neked kamuzni éjfélkor?:DD

2014. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Áruld már el nekem, hogy ebben szerinted mi a kamu!


Amugy a páromnak említettem, még mielött ide írtam volna. Szerinte jó lenne nekem is, ha lenne még egy nö az irodában, meg ne utáljam már az exét ilyen intenzíven.

(Jó okom van, azon kívül is, hogy az exe)

2014. szept. 4. 00:01
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
A vőlegényed tud bármi értelmes magyarázatot adni arra, miért akarja, hogy a jelenlegi menyasszonya barátkozzon a volt csajával?? Ez a perverziója a pasidnak, vagy mi?
2014. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
ezt csak a barátod tudja megoldani... :/ de elég furcsa helyzet
2014. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!