Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szóltok az ötlethez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok az ötlethez, hogy a menyasszony énekeljen a saját esküvőjén?

Figyelt kérdés
Ha teszem azt valami híresebb, jó hangú énekesnő/esetleg színésznő lenne.

2014. szept. 4. 19:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dologtól függ: mikor? milyen dalt? hangosítással-e? milyen hangosítással? aláfestéssel? milyen aláfestéssel? Elsülhet nagyon jól is és nagyon rosszul is.

Én azt tervezem, hogy az Ave Mariát éneklem majd a templomban a szertartás közben, amikor a kántor egyébként is játszaná. Ott akkor nem ő fog énekelni, hanem én, a kántor pedig orgonán kísér. Nem olyan "feltűnő", nem olyan hivalkodó, de mégis valami. Gondolkodtam azon is, hogy az Ave Mariára vonulok be így, de az már sok lenne, nem szeretnék showműsort csinálni az egészből, annyira nem illene hozzám.

2014. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát én már a lagzi részén gondoltam. Csak úgy, a zenekar kísérné, vagy CD-ről menne alá a zene, mint egy karaoke-nál.
2014. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
52%

tegnap 22:27

Ezt csak te gondolnád, nem mindenki olyan megkeseredett és rosszindulatú ám:)

Szerintem szép lenne, én is nagyon szívesen énekeltem volna, csak sjana nincs olyan jó hangom, így passzoltam a dolgot. De még ma is bánom kicsit, olyan szép lett volna elénekelni a férjemnek a közös dalunkat:)

2014. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
nem vagyok megkeseredett, se rosszindulatú, de köszönöm ezt a kedves feltételezést :) egyszerűen nekem nagyon nem jön át ez az ünnepeltessük magunkat dolog...
2014. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

ma 13:32

De igen, az vagy. Mert ha nem lennél az, akkor nem önünnepeltetésnek gondolnád, hanem a menyasszony kedves és szép gesztusának a férje felé.

2014. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A kedves gesztust meg lehet csinálni a szobában is.


A férfi nem akar valami gesztust visszaadni?

2014. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hat en nem vagyok ismert enekesno,csak imadok enekelni,szoktam haknizni,volt rock zenekarom is,fel is szoktam lepni,tehat minden nagykepuseg nelkul mondom,hogy nincs rossz hangom es a lakodalmban eneketem is a ferjemnek egy beyonce dalt amit szeret tolem hallani.NEKI nagyon jol esett,orok emlek marad,ott a videon is ...sot mindenki mar mondta,hogy vartak is,hogy valamit enekeljek.kesobb csak ugy enekltem mulatost is ,ne is egyedul,hanem apukammal,anyuval meg a tesommal..emast vokaloztuk,nagyon jo volt..meglepetesemre a ferjem is eneket egy dalt :-) naggggyon jo volt,azt mondtak,ilyen laza jo kis eskuvon meg nem voltak a vendegek :-)
2014. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ertem hogy gesztus de miert kell az egesz pereputty ehhez? Énekeljen neki a hálószobában ha csak neki szol
2014. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
27-es, amit mondasz, az tök jó buli, amikor mindenki énekel. Ez máshogy hangzik.
2014. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ha szép hangja van , akkor miért ne.
2014. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!