Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmondanátok, a feleségnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok, a feleségnek, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
Véletlenül a tudomásomra jutott, hogy egy közeli ismerős házaspár férfi tagja hűtlen. Azt kell tudni, hogy 50 évesek, kb 30 éve házasok, 4 gyerekük van és egy unokájuk. A dilemmám az, hogy vajon elmondjam-e a feleségnek amit megtudtam. Igazából egyrészt nem akarom feldúlni a házasságukat és jogom sincs beleszólni az életükbe, másrészt viszont belegondoltam, hogy ha én lennék a feleség helyében, akkor én tudni akarnám. Szerintetek?
2014. szept. 6. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem mert az mindig sz*rba kerül aki elmondja.
2014. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Az a nagy helyzet, hogy teljes bizonyossággal csak két esetben tudhatod:

1. ha te vagy a férj

2. ha te vagy a nő, akivel csalja a feleségét.

Egyik esetben sem tartom bölcs dolognak, hogy a feleség elé akarsz állni ezzel.

Azt meg ne is mondd, hogy de te biztosan tudod, mert a szomszéd marikanéni kismacskája barátnőjének a fodrászának a nagybátyja hallotta a piacon a paprikaárus nénitől.

Szerintem.

2014. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rokonom illetve jó barátnőm a nő, akkor hagynám az ügyet. Ismerősök, munkatársak. stb. életébe nem érdemes beleavatkozni, mert nem tudhatod milyen kapcsolatban élnek.


Másrészt ha közelről ismered a feleséget és tudod, hogy a férjed átvágja (nem élnek nyitott kapcsolatban), akkor mondd el.

2014. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a nej már régen tudja, szóval szerintem inkább ezen energiádat önmagad és lelkivilágod fejlesztésére használd. Rád fér.
2014. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem tudhatod, hogy mi a valosag. Lehet, hogy a no tisztaban van vele, de tarsfuggo es nem akar tenni ellene.
2014. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2 2-esre tippelek:D
2014. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem ne. Nem jó annak az embernek lenni, aki tönkre teszi a házasságot és az ilyenbe nem is jó beleavatkozni. Sok baj származhat a dologból. Ha mégis szeretnél tenni az ügyben, akkor inkább a férjet ösztönözd, hogy tisztázza a helyzetet a feleségével. :)
2014. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 Hagyd mind igy kezdni, aztán egyszer csak felébred:D Hagyd rá, jobban jársz:D
2014. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha a pali 50 évesen félremegy,akkor megtette már előbb is,és lehet az asSzony is tud/tudott róla,csak szemet huny felette,bőven van ilyenre példa.50 évesen 30 év,és annyi minden után már nem szívesen váll el az ember.

Egyébként ha nagyon jó barátnőm,esetleg testvérem lenne az illető,az esetben elmondanám (én is tudni akarnám) de egyéb esetben nem.

2014. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

őőőő, hát ez tuti furán hangzik, de nekem az az érzésem, hogy a nő tudja, sejti...

30 évi házasság, együttélés - biztosan veszi a jeleket a nő.

szóval ha árulkodsz a nőnek, lehet, hogy tényleg te húzod a rövidebbet, haragudni fog rád.


amúgy meg szerintem ilyen dologba csak akkor árthatja bele magát az ember, ha például családtag (anya-lánya, apa-fia, testvérek) vagy igazi (legjobb) barátról van szó. havernak, bulizásra való havernak, de tán még unokatesónak se kell az ilyet elmondani. nem ránk tartozik, és nem is tudhatunk mindent.


szóval a közeli ismerős nem az a kategória. de ha a nő komoly barátod, akár a legjobb barátod, akkor talán rávezetheted a dologra.


de én még akkor is arra gondolok, hogy egy bölcs asszony simán tudja mi a helyet...


ne mond el neki. de másnak se, mert azzal teszed a legeslegrosszabbat neki!

2014. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!