Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfogadható "mentségként",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható "mentségként", hogy szakításban voltunk? Megcsalás, ha akkor szexeltem valakivel, amikor különéltünk és úgy volt, hogy elválunk? Ti elmondanátok a házastársatoknak, ha így lenne?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
en elmondanam...
2014. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
ha újra összejöttök, akkor talán, de beszéljétek meg, hogy akartok e tudni ezekről a dolgokról, vagy új lap
2014. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem Ross, nem elfogadható mentség, hogy SZAKÍTÁSBAN VOLTUNK. :DD Mondd el, ne utólag derüljön ki, legyen tiszta az a tiszta lap.
2014. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Akkor nem megcsalás, ha a különélés idejére megállapodtatok abban, hogy találkozhattok másokkal is. Ha nem, mert csak levegőhöz jutottatok és ezért költöztetek külön, akkor megcsalás.

És csak akkor mondanám el, ha folytatódna a kapcsolat, ellenkező esetben nincs hozzá köze.

2014. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem megcsalás.

És mindenképp mondd el, mert az ilyen dolgok előbb-utóbb kiderülnek, és akkor már tőled tudja meg.

2014. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Mi is voltunk ilyen időszakban, de egyikünknek sem jutott eszébe a megcsalás. Nem is találkozgattunk senkivel, hanem belesüllyedtünk az önsajnálatba, mikor átgondoltuk akkor meg azon voltunk hogy rendbe hozzuk a dolgainkat.

Szóval ha az egyik már így "tovább lépett" nem biztos hogy sok értelme van folytatni, hazugsággal meg teljesen felesleges. Én mélyen sértve érezném magam.

Ja és igaza Rachel nem bocsátott meg.

2014. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

ez nem megcsalás.

ha nem akar szexelni az az ö dolga.

én veled vagy nélküled de szexelek.

2014. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

hát 3as megelőztél-nekem is ez ugrott be elsőként :D


biztos nem fog jól esni a házastársadnak,hogy ahogy külön mentetek már össze is jöttél valakivel-de ha valóban különéltetek-akkor nem megcsalás.viszont lehet hogy jobb volna megbeszélni..

2014. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne megcsalás??? Szakítottak és el akartak válni, nem abban egyeztek meg, hogy egy kis szünetet tartanak, hanem úgy volt, hogy vége. Aztán mégsem így alakult.


Én mindenképpen elmondanám, mert a kapcsolat alapja az őszinteség. Ha újra akarjátok kezdeni, akkor mindenben őszintének kell lennetek egymással. Beszéljétek meg azt is, hogy mi vezetett majdnem a váláshoz, mi történt közben, hogy éreztek most egymás iránt. Ha nem tudtok őszintén beszélni ezekről a dolgokról, nem tudom mennyi értelme van újra kezdeni.

2014. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Jóbarátok :D
2014. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!