Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Elmondanátok a párotoknak, hogy mi bánt benneteket?

Figyelt kérdés

Boldog házasságban élek évek óta, van három gyerekünk. A párom nagyon szeret engem, bármit megtenne értem.

Ma megtudtam, hogy a volt párom börtönbe került elég hosszú időre. Ez engem nagyon elkeserített, ő volt életem szerelme.

A családom látja rajtam, hogy bánt valami, de nem merem elmondani.

Tanácstalan vagyok. Hazudjak valamit?


2014. aug. 4. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Egy kapcsolat csakis akkor lehet jó, ha megosztunk egymással mindent,...de tényleg mindent,..még az ilyen dolgokat is...
2014. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet valami boldog hazassag, ha az ex volt eleted szerelme es ketsegbe ejt, hogy lecsuktak.....
2014. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát mindenesetre azt ne mondd, hogy életed szerelme börtönbe került!
2014. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben inkább a "kegyes hazugságot" választanám, bármennyire is őszinteség-párti vagyok. Mondjuk ha arra képes voltál, hogy hozzámenj valakihez, mikor más életed szerelme, akkor ezután sem lesz nehéz hazudnod neki...
2014. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze mondd el,aztán a párodat is had bántsa miért epekedsz egy börtöntöltelék után.Aztán ne csodálkozz ha hátat fordít neked.Rázd meg magad és foglalkozz a családoddal!Nem is értem mit nyavajogsz,az a multad kész vége.A jövöd a családod
2014. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, addig voltam boldog amíg tudtam, hogy szabadlábon van. Ez a történet nagyon hosszú, nem akarok belebonyolódni.
2014. aug. 4. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tönkre akarod tenni az életed azért, ami már a múltad? Felejtsd el az exed és térj már végre észhez, amíg el nem veszted a "boldog" házasságod.

Jól fogalmaztál, a férjed nagyon szeret, te viszont másért epekedsz.

2014. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A rendes férfi mindig az ilyen nõknek jut. Mondd el a párodnak, hogy nagyon szereted az exedet és most börtönben van és nagyon szenvedsz miatta.
2014. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos.. te nem élsz boldog házasságban a három gyerekkel... Én nem mondanám el.. még a végén rámegy ez a kapcsolat is. Ha eddig nem mondtad el.. akkor most minek?
2014. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mustafa33 ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban mindig az húzza a rövidebbet aki jobban szeret. A volt párodnál te, a mostaninál ő. De úgy látom nálatok csak a házasságotok boldog nem ti.
2014. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!