Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, ti gyakran hagyjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, ti gyakran hagyjátok el a párotokat, majd akarjátok vele folytatni?

Figyelt kérdés

A házasság előtti és a házasság alatti időszakra is gondolok. Milyen gyakran szakítotok egymással veszekedéseknél vagy nézeteltéréseknél és ezután miért akarjátok folytatni?


Az természetes, hogyha valaki elhagyja a párját/házastársát, majd másnap (néhány nap múlva) meggondolja magát és folytatni akarja? És ezt eljátsza legalább 10-szer, átlagosan havonta 1-szer?


2014. szept. 7. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem gyerekes viselkedés. azt hiszi akkor majd neki lesz igaza a vitában ha elmegy . Ha egyszer elmegy, szerintem nem kell visszafogadni az illetőt.
2014. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az exem volt ilyen. Mi nem voltunk házasok, csak együtt éltünk majdnem 5 évig. Az utolsó években agyára ment a kötöttség, és egyre gyakrabban, a végén már kb hetente provokált veszekedést, ami után otthagytam. Aztán 1-2 nap szünet után jött az udvarlás, hogy természetesen nem úgy gondolta. Én nagyon fiatal voltam és tapasztalatlan, hinni akartam neki.. egy ideig. Annyira bizonytalanná vált a kapcsolat, hogy hétvégére sem tudtam tervezni, mert nem tudtam, éppen hogy állunk majd.. Ő azt mondta, azért csinálja, hogy ne vegyem őt természetesnek, hanem küzdjek érte folyamatosan, mert ez jót tesz az egójának és nem laposodik el a kapcsolat. Mikor ezt először hallottam, elszállt az agyam.. Néhány újabb akció után hazamentem és már csak a holmimért mentem vissza később. Átértékeltem a dolgokat, addig azt hittem, ő mindenben tapasztaltabb mint én, majdnem 10 évvel idősebb volt, sok barátnője volt előttem. Én azalatt a kapcsolat alatt nőttem fel. Rájöttem, hogy ő hiába 30 éves, messze nincs azon a szinten, hogy megértse a nőket.. Mert nekem stabilitásra lett volna szükségem, amire építhetek, nem pedig egész életemben azért akartam küzdeni, hogy valahogy egyben maradjon a kapcsolat. Ő leragadt azon a szinten, amikor csak addig értékes valami, ameddig meg nem szerzi. (Vagy vissza nem szerzi..). Nem az a művészet, hogy az ember felszedjen valakit, hanem hogy fenntartson egy harmonikus kapcsolatot. Aki folyton szakítással fenyegetőzik, az nem érett egy kapcsolatra. Nem értékeli, amije van, és nincs benne alkalmazkodási, problémamegoldási készség, nem is érdekli, ha elveszít mindent. Addig jó, ameddig minden érte van, de nem fektet energiát a kapcsolatba. Az ilyen embereket messzire el kell kerülni, mert az élet mellettük örök se vele- se nélküle, az ilyen emberek soha nem változnak meg. (Az exemnek azóta családja van, és két gyerek mellett csinálja ugyanezt a párjával.)
2014. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog elhagyni havonta, de ezt te is tudod.

Azért némi következetesség jól jött volna abba a kapcsolatba kevesebb indulattal.


Megjegyzem én csapkodtam már tehetetleül és mondtam, hogy költözök, de kinevettek aztán én is magamat.


Fél évet küzdöttem azért, hogy hozzám költözzön, soha de soha nem küldeném el, inkább én mennék világgá egy hétre, de az sem szakítás, olyat még sosem mondtam. Az szerintem olyan visszafordíthatatlan dolgokat generál.

2014. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Joe.38 ***** válasza:
Nem. Aki ilyennel játszik az játszon egyedül! Ma persze sok 20 éves lányka aki szeret, szeretne ilyet játszani. De az finoman szólva érzelmi és értelmi fogyatékos. sok szép lány van aki kívánatos, de sajnos az ész nem jár együtt a szépséget. Isten fukar. Vagy szépséget ad a lányoknak vagy eszet. Szép lányok szeretnek ilyet játszani-
2014. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem már többször eljátszotta ezt a férjem, de már bőven a házasság és a gyerek után. (8,5 év ebből 6 házasság, 1 gyerek). Legutobb mar annyira elegem lett az üres "válni akarok, nekem ez nem jó" szövegéből (semmi különösebb előzménye, veszekedés NEM volt előtte), hogy komolyan, elszántan mondtam ok, ha igy érez, én benne vagyok. Es tartottam is magam ehhez. Látta rajtam az elszántságot, egybol moziba vitt, meg étterembe, befizetett egy kozos utazást, behúzza fülét-farkát. Nem mintha én lennék a vilag egyetlen nője, de nem tudom miert van szükség ezekre... Pedig mar ezelőtt is mondtam neki, h jol valogassa meg mit mond, mert annak súlya van, megha nem us érzi. Es igen, sajnos megmérgezi a kapcsolatot az ilyesmi, mindig marad tüske, a korábbi hasonlo esetekre is tisztán emlékszem... :-(
2014. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!