Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik budapesti kerületben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik budapesti kerületben lehet a leghamarabb házasságot kötni? Polgárit?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol minimum 30 nap a varakozasi ido, kiveve hivatalos igazolas eseten. Ha nem szombat, akkor biztos hogy lesz idopont gyorsan.
2014. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mintha azt olvastam volna, hogy idén júniustól vagy júliustól már 60 nappal előre kell bejelentkezni.

Persze alapos indokkal mehet gyorsabban is (pl. külföldi kiküldetés miatt)

2014. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erdemes telefonon erdeklödni, attol függ, hogy mennyire gyorsan kell. Nekünk 3 nap alatt sikerült, de nem Pesten, hanem Fehervaron, termeszetesen külön kerelemmel es igazolasokkal, hogy miert engedjek el a varakozasi idöt.


Pesten asszem talan a IX v. X. es a XX. kerületröl hallottam, hogy egy het alatt el lehet intezni a bejelentkezestöl szamitva, de ott nem igerik biztosra, hanem telefonon jelentkeznek, hogy a megbeszelt idöpont menni fog-e.


Ha arra vonatkozik a kerdes, hogy hol van a leghamarabb idöpont a hivatalos varakozasi idö letelte utan, akkor attol függ, hogy hivatali idöben is megfelel-e (ez esetben szerintem eleg gyorsan lehet szinte barmelyiknel talalni), hetköznap lenne-e, vagy szombaton. A pentek, de föleg a szombat nyilvan nepszerübbek, igy ebben az esetben is a telefonos erdeklödest javaslom.


Nem is maga a hazassagkötes idöpontja szokott a necces lenni, hanem az ügyfelfogadasi idöpont megkapasa a bejelentkezeshez, az Fehervaron is min. 1 honap volt nekünk anno.

2014. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kérhetsz sürgősségit,ha beírod,hogy lakáshitel miatt kell,megadják.
2014. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kell valami papírral is igazolni a jövőbeni lakáshitelt?
2014. szept. 11. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi külföld miatt adtuk le a kérelmet a gyorsításhoz, és ott kellett igazolni, lakáshitelhez nem tudom, hogy kell-e, meg az is lehet, hogy az egyiknél kérik, amásikban pedig elfogadják, ha csak megírjátok a kérelmet, ezt szerintem mindenképpen érdeklődd meg telefonon, amikor a bejelentkezéshez egyeztetsz időpontot az ügyintézővel.
2014. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekünk a lakáshitelt nem kellett igazolni,azért is írtuk azt. A nő javasolta rendes volt.
2014. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem, hogy milyen fajat lakáshitelt, vagy konstrukciót, vagy melyik banknál? vagy ezt sem írtátok le, csak annyit, hogy lakáshitel?
2014. szept. 12. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg nem bántásból, de milyen romantikusan hangzik: a lakáshitel miatt szeretnénk minél hamarabb megpecsételni szerelmünket házasságkötéssel :) sebaj, legalább javul a statisztika :)
2014. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem ettől lesz romantikus egy házasság-Nem mindegy mit írsz be?A lényeg,hogy összeadjanak.

Mi semmi konkrétat nem írtunk,csak,hogy lakáshitel. De kérdezd meg az önkormányzatnál,segíteni fognak ha normálisak!

2014. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!