Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy rossz házasságot feldob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz házasságot feldob vagy csak még jobban elront, ha a gyerek kirepül és ott maradnak összezárva?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sem anyósoméknál, sem a szüleimnél nem dobta fel a házasságot, elváltak. Nyilván ez nem mindenhol megy így. A szomszédom 56 éves, a férje 60. Amióta kirepültek a gyerekek, azóta az ember este 8ig tevékenykedik a kertben, az asszony meg fényesre sikálja a házat, külön tv-znek és külön is alszanak, de nem váltak el.
2014. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minden nap. ez lemaradt
2014. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
szüleimet összehozta, bár más tényezők is kellettek hozzá. (munkahelyváltás, anyagi csőd, aztán helyrerázódás - mindezt együtt, ketten csinálták végig). viszont mióta eljöttünk, mintha megint szerelmesek lennének. igaz, öcsém még csak koleszos, de nem sokat jár haza ő sem.
2014. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

A gyerekvállalás egy olyan feladat, ami még egy jól működő házasságot is képes tönkretenni, ha a felek nem képesek kompromisszumokat kötni, és együttműködni ebben a nehéz időszakban. Ha a házasság alapvetően rossz, akkor csak még több lesz a vita, és az ellentét.

Szerintem egy már elromlott házasságot vagy először rendbe kell tenni, és utána gyermeket vállalni, vagy elengedni egymást.

A gyereket nem lenne szabad "eszközként" felhasználni, hátha meg megjavítja, ami elromlott, mert ha mégsem, akkor azt a pici sínyli meg a legjobban.

2014. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Itt nem gyerekvállalásról van szó, hanem arról, hogy most repül ki a gyerek.
2014. júl. 1. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
oh, bocsánat, félreértettem a kérdést :(
2014. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami rossz, az csak még rosszabb lesz, ha már nincs harmadik fél, aki eltereli a figyelmet. Eddig lehetett a gyerekre figyelni, de most már csak egymást nézheti a két fél. Szerintem a rossznál is rosszabb lesz ezek után. Leélni valakivel egy életet kettesben úgy, hogy nem is bírod... hát...
2014. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyukám most talált új elfoglaltságot, mamámat istápolja helyettünk. Apám meg valami nőcskéhez jár, és azt hiszi tök tutin titokban csinálja.

Együtt élnek, külön szobában a lakás két végében. Lehangoló.

2014. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnek rossz volt mindig is a házassága. Miután kirepültünk a testvéremmel, ugyanúgy együtt maradtak. Most úgy látom, mintha nem veszekednének _annyit_, de lehet, hogy csak azért tűnik, mert már nem élek együtt velük. Nem tudom megítélni.


Most is elég fura a kapcsolatuk, nem hinném, hogy a szeretet tartja össze őket, hanem inkább a megszokás, vagy valamiféle beteges függőség.


29/N

2014. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!