Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezen miert haborodnak fel a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miert haborodnak fel a nők?

Figyelt kérdés

Lattam mar itt kerdesekben leírva hogy a ferfiak feleségnek "házias,gyerekszerető" nőket szerettek volna. Ezeknek fröcsögve estek nekik a nők hogy csakis haziszolgat meg keltetőgépet keresnek...

Nem értem ezt a felháborodast. Egy rendetlen,gyerekutaló nővel miert költözzek össze es akarjak tőle gyereket?


A nők talán összeköltöznének olyannal akinél halmokban all a szennyes és még egyszer nem mosogatott életében? Aki sose fog nekik vacsorat főzni egy hosszú nap utan hanem kínait rendel? Szülnének olyannak aki türelmetlen a gyerekekkel?


2014. szept. 13. 19:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Am azért mert a nőknek is van életük, Többre vágynak, mint napi 8-10-12 óra munka után azért hazamenni, h kezdhessék a második műszakot.
2014. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%

"A nők talán összeköltöznének olyannal akinél halmokban all a szennyes és még egyszer nem mosogatott életében? Aki sose fog nekik vacsorat főzni egy hosszú nap utan hanem kínait rendel? Szülnének olyannak aki türelmetlen a gyerekekkel?"


Nos, az itteni kerdesekbol leszurve a tobbseg pont ilyenekkel kot hazassagot. Max a kinai nem stimmel.

2014. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem találkoztam az általad említett kérdésekkel, de nem lehet, hogy nem is a kérdés, hanem a hangnem húzta ki a gyufát egyeseknél? Csak mert szokott ilyen lenni.


Csak azon, hogy valaki házias, gyerekszerető nővel akar lenni, tényleg felesleges felháborodni, hiszen bőven vannak olyanok, akiknek ezek a dolgok nem igazán számítanak, akiknek más az értékrendjük, más tulajdonságokat részesítenek előnyben.


A második kérdésre, nekem, mint nőnek pl. egyáltalán nem fontos, hogy a férjem tudjon főzni, mert én imádok. Bőven elég, ha szükség esetén valami alap kaját, egy rántottát, vagy egy bundás kenyeret össze tud ütni. Nekem ez nem fontos egy férfiban. Nem vagyunk egyformák.

2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Az én férjem még sosem mosott, se nem főzött életében. Mégis hozzámentem. Mert szeretem és ez a fontos, nem az, hogy tud-e főzni meg mosni. Mikor összekerültünk én sem tudtam, netről tanultam meg főzni meg mosni is. Volt, amikor kimostam 90 fokon a színes ágyneműt, leghosszabb programon, ki is ment a színe rendesen, kaját is elcsesztem párszor, mégis szeretett és elvett feleségül. Vannak ezeknél fontosabb dolgok is az életben. Az meg szerintem is felháborítű, ha egy pasi csak azt nézi egy nőben, hogy takarítson, főzzün, vezzesse a háztarást, az már nem érdekli, hogy milyen a személyisége vagy mi van a fejében.
2014. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

1) Ha ennyit ertettel meg...


2) Ez a lényeg. A ferfiak se szeretnek ezt. Erről szól a kérdes..

2014. szept. 13. 19:22
 6/32 A kérdező kommentje:

5: Igen van aki megvaltozik pozitívan de nagyon nem ez jellemző.


Arról meg szó sem volt hogy csak ezt nézné a ferfi...

2014. szept. 13. 19:24
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, de egyszerűen hülyeség a kérdésed. A legtöbb férfi valóban házias és gyerekszerető nőt keres, ezzel nincs is semmi gond. A nők pedig ambiciózus, tökös pasikat akarnak. genetikailag így van belénk kódolva. A gond akkor van, ha egy férfi gyakorlatilag rabszolgának tekinti a feleségét, nem segít a házimunkában, holott általában mindketten teljes munkaidőben dolgoznak, na ezzel van a gond. A nők is emberből vannak, kell pihenniük, aludniuk, stb., nem háztartási robotok és valóban nagyon igazságtalan elvárni a nőktől, hogy a munkában is megfeleljenek és otthon is elvégezzék az összes házimunkát, főzést. A férfi pedig pihenhet nyugodtan. Anno, amikor a nők még nem dolgoztak, csak az volt a dolguk, hogy rendben tartsák a házat, neveljék a gyereket és egyáltalán nem dolgoztak, azért az kicsit más helyzet amikor hozzájön még a (jó esetben csak) 8 óra munka, az elvárás meg ugyanaz.
2014. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Tokeletesen leirtad a problemat: ha a nők ezt meghalljak akkor rögtön egy kb házi rabszolgaságra asszocialnak...
2014. szept. 13. 19:47
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy minden nő erre asszociálna, azért a nők is tudnak különbséget tenni különböző kijelentések között, mondjuk lehet, hogy csak bizonyos iq szint fölött, de ez a férfiakra ugyanúgy igaz.
2014. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

Számomra nem felháborító, hanem sekélyességre vall, hogy direkte így keres, hogy házias. A házimunka egy munka, amit el kell végezni, épp olyan, mint mondjuk a tisztálkodás. Szerintem gyerekkortól kezdve kellene az ilyet tanítani (ahogy a tisztálkodást is), nemtől függetlenül, hiszen ez is civilizáltságunkhoz tartozó dolog.

Aki külön kiemeli, hogy olyat keres, aki jó ebben, az gyaníthatóan ingyencselédet akar.

"A nők talán összeköltöznének olyannal akinél halmokban all a szennyes és még egyszer nem mosogatott életében?"

A többsége nem hiszem, de a többség nem is emeli ki, amikor párkeresésbe kezdenek, hogy: "házias férfit keresek". Ha igen, akkor gyanús, hogy valaki olyat keres, aki elmosogat... őutána.

2014. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!