Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az exférjem új barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exférjem új barátnője kívülről és állítólag belső tulajdonságaiban is szakasztott olyan, mint én. Aggódnom kellene, ez beteges viselkedés?

Figyelt kérdés

Az exférjem én hagytam el 2 éve, mert nem törődött velem, ő helyre akarta hozni, de én végleg kiszerettem belőle. Nem másért hagytam el, de azóta már van új kapcsolatom, neki csak most lett. 1,5 évig próbált visszaszerezni (illetve ez nem igaz, mert csak verte magát a földhöz, eljött hozzánk, az ablakot ütötte stb.).


Erről a lányról küldtek képet a barátai/családtagjai és én ledöbbentem, mintha magamat láttam volna. Ugyanolyanok az arcvonásaink, a mozdulataink, a testalkatunk, hajszínünk.


Aggódnom kellene? Szerintetek egy beteg emberről van szó? Vagy csak véletlen?


2014. szept. 21. 09:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
EX férj....igazából semmi közöd hozza, hogy mit csinál...lehet csak ez a fazon a zsanere...legyen boldog ahogy tud/akar
2014. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Min kell aggódni? Ha a szőke, kékszemű, vékony, Babarczy no az esete, akkor az összes nője ilyen volt es lesz. Ennyi.
2014. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Leginkább semmi közöd az exférjed barátnőjéhez.
2014. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az első dolog, hogy betegesen zaklatott a válás után, és ezért gondolom, hogy ez fura. Olyan, mintha mintázott volna rólam egy babát.


A másik, hogy nem csak annyiban hasonlít, hogy hajszín stb, hanem mintha magamat látnám a képeken.


De nem kellene vele törődnöm, csak megdöbbentett a dolog, és remélem, nem lesz belőle gond.

2014. szept. 21. 09:56
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyire foglalkoztat ez a kérdés, az nem annak a jele, hogy kiszerettél belőle, inkább mintha azt akarnád, hogy örökké utánad epekedjen - még az új barátnőjébe is belemagyarázod, hogy a te pontos másodat keresi.

Figyelj, ha egy pasinak a hosszú, barna hajú, kicsit duci nők tetszenek, akkor esélyes, hogy az összes barátnője kb. így fog kinézni, ebbe nem kell semmit belemagyarázni.

2014. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Mi a fenénk kellene aggódnod? Nyilván azért jöttetek össze anno, mert az olyan típusúakat szereti, mint te vagy.


Egyébként meg már semmi közöd hozzá, hogy mit szeret és mit nem.

2014. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Milyen gond lehetne belőle?
2014. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A régi barátnői ducik, barna hajúak voltak, én vékony, szőke vagyok, de ez nem tudhattátok, bocsi, nem írtam le:)


Na mindegy, akkor biztosan csak véletlen az egyezés, igazából csak attól tartok, hogy beteges-e ez, hogy engem keres-e másban, mert eddig azt hittem, nincs tucatarcom. Bár most úgy tűnik, mégis.:) De ha ennyien mondjátok, hogy hülyeség, akkor elengedem a problémát, mert biztos csak a múlt miatt túl gyanakvó vagyok.:)

2014. szept. 21. 10:05
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként ez érdekes.A lányomnak volt egy barátja hosszú évekig.Aztán szét váltak útjaik.Majd egyszer a srác kirakott egy közösségi oldalra egy képet.Nézem,első gondolatom az volt ez megzakkant,hiszen már olyan régen szakítottak,most mi ez a közös kép?Hát az uj barátnő szakasztott lányom.Élőben is,mert láttam őket.Nem mondom a lányom kereste benne,csak nekem is furcsa.ja és megkérdeztem a papát,nem e tud róla esetleg valahol van egy lánya:)))
2014. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Örülj, hogy végre mintázott másikat, nem kell vele foglalkoznod.
2014. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!