Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok, ha hallanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha hallanátok a férjeteket, amint nagy átéléssel mondja egy másik nőnek, hogy mennyire gyönyörű, amikor ti nem vagytok ott és állítólag csak a trafikba ment le?

Figyelt kérdés
Felhívott véletlenül a zsebéből a telefon, és ezt hallottam. Utána csak zörgés volt, szóval letettem...
2014. márc. 11. 17:10
1 2
 1/17 seshoumaru válasza:
71%
Fail
2014. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
azok a fránya telefonok
2014. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Az én férjem a kertbe ment ki telefonálni éjszaka,hogy felhívja a kedvesét,csak rába@ott,mert nyitva volt az ablak,így végig hallottam a beszélgetést :)) Akkor nem volt olyan vicces,nálam ott megszakadt valami,azóta már elváltunk.
2014. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
ha a zörgés ütemes volt, akkor már túl vannak mindenen :)
2014. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mik vannak!Nem lehet,hogy direkt felhivott,hogy meg tudd, hogy van valakije!Hogy mit csinálnék kérdõre vonnám!
2014. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem is hoztad fel a férjednek, hogy mit hallottál?Lehet, hogy csak a trafikos nõt dicsérte meg.
2014. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Helyzetfüggő. Így nehéz, hogy csak hangot hallottál.

Nem mindegy, hogy a 120 kilós idősödő akárkinek mondta udvariasságból, hogy milyen csinos ma. Vagy egy olyan nőnek, aki tényleg tetszik neki és lehetne is valami vele. De te ismered, biztos tudod, hogy milyen, ha udvarias, vagy csak mondani akart valami kedveset, és milyen, ha tényleg érdeklődik valaki iránt.

2014. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

Az embereknek itt csak az a jó, ha a másik megcsalja a férjét / feleségét. Nézzétek meg az értékeléseket.

Egyébként én ( ha lenne feleségem és ilyet hallanék ), akkor 1: szégyellném magam, amiért hallgatóztam ( tapasztalat ), 2: kérdőre vonnám. De ez még nem bizonyít semmit. Szintén tapasztalat.

~1 ffi

2014. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
Persze, életszerű.
2014. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1%

Ne torodj vele! Sajat tapasztalatom hogy csak a nagyon csunya noket dicserik, hogy milyen szepek, az en kornyezetemben is.


En pl. nagyon csinos vagyok es meg soha senki nem mondta ezt nekem. Sokaig tartott, mire rajottem, hogy csak a ronda noknek bokolnak, hogy ne erezzek szarul magukat.

2014. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!