Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg házisárkány voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg házisárkány voltam?

Figyelt kérdés

A férjem pénteken a munkahelyén maradt egy kollégájuk búcsúztatójára, egy kis partira. Mielőtt elment, azt mondta, hogy nem hiszi, hogy este kilencnél tovább marad, annyira nincs kedve. Azt mondtam, hogy rendben, majd jön, amikor szeretne, érezze jól magát.

Éjfél után még semmi hír felőle, pedig általában meg szokta mondani, hogy mikor jön haza. Rátelefonáltam, ekkor azt mondta, hogy egy kicsit ivott, és kezd becsiccsenteni, de hamarosan jön. Jó, mondtam. Hajnali egykor küldött egy sms-t, hogy fél óra múlva elindul (15 percre lakunk a munkahelyétől biciklivel). Fél háromkor még semmi, megint felhívtam. Ekkor közölte, hogy mindjárt jön, csak közben meggondolta magát, és volt még kedve maradni. Na ekkor elvesztettem a türelmem, és bizony kiabáltam vele, hogy induljon hazafelé MOST. Kb félóra múlva ért haza, és olyan állapotban, ahogy még sosem láttam. Nem volt teljesen részeg, de ez már sok volt így is.


Aztán azt mondta, hogy minek mondtam azt, hogy bármeddig maradhat, ha nem így gondoltam. Oké, hogy ezt mondtam, de akkor mondjuk 3 nap múlva jön haza, azt is jó képpel kellett volna fogadnom? Megmondtam neki, hogy bármeddig maradhat, de szóljon, hogy mi van, kb meddig marad, nem lett volna gond. Ha megírja smsben, hogy hajnali három előtt nem jön haza, akkor nem aggódok, nem várom vacsorával. Így viszont dühös lettem, hogy máskor képes szólni, legalább egy smst küldött volna, hogy mikorra várjam, vagy ne várjam.


Bennem egy kicsit megtört valami, én nem láttam a férjem sosem részegnek, zilált volt a haja is, és egész éjszaka alkoholszagban úszott a háló.


Másnap bocsánatot kért, és azt mondta, hogy "dehát azt mondtad, hogy bármeddig maradhatok". Nekem ez nem azt jelenti, hogy akár hajnali háromig is váratom a házastársam, és még csak egy smst se küldök neki. Vagy tévedek?


2014. szept. 21. 20:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Igen, házisárkány voltál. Szerintem felfújtad ezt a dolgot.
2014. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Jol erezte magat,jo Volt a tarsasag,azert szolhatott volna,hogy-jo a buli,majd megyek VALAMIKOR.Nem tini hogy 10-re otthon legyen,es nem a szeretöjenel Volt.Tulreagalod.
2014. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igazad volt.
2014. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

"Volt a tarsasag,azert szolhatott volna,hogy-jo a buli,majd megyek VALAMIKOR"


Igen, ezt hiányoltam. Azzal nem volt bajom, hogy a kollégáival maradt és szórakozott.

2014. szept. 21. 20:29
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Igazad volt valahol, de ezért hazarendelni túlzás volt!
2014. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
91%
Ha azt mondtad addig maradhat amíg akar, akkor nincs miről beszélni. Ha meg volt dumálva, hogy azért hívjon, vagy küldjön sms-t, azt számon lehet rajta kérni, de mást nem.
2014. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Utólag azt megbántam, hogy rákiabáltam, hogy induljon haza, ezért bocsánatot is kértem tőle. Bár azt mondta, hogy azért maradt még addig, mert a kollégájával együtt jöttek hazafelé, errefele lakik ő is.
2014. szept. 21. 20:33
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Igazából mindketten hibáztatok. Ő szólhatott volna, hogy ne várd, mert nem tudja mikor ér haza, te pedig túlreagáltad a dolgot.
2014. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Te miért nem aludtál éjszaka? Most komolyan...én egy elvileg érett,felnőtt férfit baromira nem várnék hajnal háromig,jön amikor akar,tud magára vigyázni. Bár valószínűleg én is sérelmeztem volna az értesítés hiányát.de fel is fújtad.
2014. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Este tizenegyig volt egy film, aztán elaludtam, és éjfél körül ébredtem fel. Onnantól kezdve nem tudtam visszaaludni.


Szinte mindig szólunk egymásnak, amikor elmegyünk valahova, hogy meddig maradunk. Ha tovább maradunk, akkor is egy gyors sms-re van idő. Ezt hiányoltam most, hogy nem tette meg.

2014. szept. 21. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!