Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérlek adjatok tanácsot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot hogy ne legyek egy házisárkány!?

Figyelt kérdés
A férjemmel 3 éve vagyunk házasok, jó a kapcsolatunk, van egy fiunk is. A megismerkedésünk elején folyton együtt mentünk ide-oda, bulizni. Persze amióta megszületett a babánk, leálltunk ezzel. Elköltöztünk, ő kiszakadt a baráti társaságból. Most hétvégén hazajön külföldről az egyik jó barátja és elmennek a régi társasággal bulizni egyet. Beszélgettünk erről és mondta hogy esze ágában sincs engem is hívni mert velem nem tud kikapcsolódni, nem tudja elengedni magát. Nagyon megbántott ezzel a mondatával pedig azt hiszem valahol igaza van. Viszont azóta sem tudok napirendre térni efelett. Amikor csak szóba jön mond valami még bántóbb dolgot. Ma reggel pedig már rám csapta a telefont is. Azt kívánom hogy bárcsak hazudott volna inkább. Vagy legalább elhívott volna, mert úgy is nemet mondtam volna csak ezeket a bántó dolgokat nem kellett volna mondania. Kérlek mondjatok valami jó tippet hogy tudnám tolerálni az ilyen megjegyzéseit mert tudom hogy nem kéne így viselkednem de egyszerűen nem megy.
2013. júl. 4. 10:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Ne sértödj meg ha ilyeneket mond : Biztos a barátaival is szeretne kicsit lenni : Néha kell az ilyen buli a pasiknak is : Mivel ez a kimaradása nem minden napos ne aggodj : Az én férjem is évente 4-5 ször elmegy nélkülem : Neki ráadasul a gyerekkori barátaival minden év szeptemberében van 4 nap amikor a nők nélkül mennek horgászni ez 16 éve így van : Ilyenkor amikor elmegy ,nekem az bevált praktikám ,hogy tudom ,és megértem ,hogy neki kell ennyi szabadság :Ilyenkor magamra is jut idő . Amkor haza jön akkor pedig kipihente magát jól van és feltöltödött . és ez az egész családi életünknek jót tesz : Persze mi együtt is megyünk : Illetve ő sem szól ha nekem csajos estém ,van : A másik pedig ami fontos a bizalom : Mebizok benne. Az is lehet ,hogy olyan dolgokat akarnak megbeszélni ami csak rájuk tartozik .Én ilyenkor ha csak este megy megse kérdezem mikor jön haza : Nem telefonálok rá . Az a szabály viszont ha valami miatt reggel 5ig nem ér haza telefonál az fél aki bulizik ,hogy minden oké . Persze azt is elhiszem ,hogy neked is jó lenne kicsit gyereknélkül : Szervez maadnak pár órát amikor ő vigyázz a gyerekre..
2013. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

Mióta ismeritek egymást, milyen idősek vagytok? Mennyi idős a fiatok?

Mióta viselkedik így a férjed? A babát ő is akarta?


Nekem nem tűnik úgy, hogy te lennél a házisárkány, inkább ő a bunkó. Ha nem tud veled kikapcsolódni annak a megoldásán kellene gondolkodnia, nem tapló és bántó megjegyzéseket tennie. Nem lehet, hogy túl korán jött számára a gyerek, még nem volt kész rá, nem akarja feladni a szabadságát...?

2013. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy az első írta : hagyd ,hogy kicsit nélküled legyen ..
2013. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Na igen, ha az embert szembesítik önmagával, az általában fájdalmas. Ne haragudj rá, hogy őszinte volt, mondjuk közölhette volna finomabban is. Nézz inkább önmagadba, hogyan tudnál változni, mi az, amiért nem tudja magát elengedni a társaságodban ? Erről nem írtál. Változtál ? Türelmetlenebb lettél ?....


Egyébként nem baj, ha olykor elmegy egyedül, Te is menj a barátaiddal, hagyjatok egymásnak szabad teret.

2013. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
2-es. Miért kellene folyton egymás sarkában lihegni ? Egy kapcsolat nem erről szól, hanem a bizalomról, az őszinteségről és még ezer más dologról, amihez nem kell, hogy a pár össze legyen bilincselve.
2013. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd, hogy ő is menjen, kapcsolódjon ki kicsit nélküled, de te is néha menj el, találkozz valakikkel, kapcsolódj ki nélküle. Havonta egyszer meg hívjatok valakit, aki vigyáz a gyerekre és menjetek el valahova együtt. Nálunk ez működik!
2013. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
El kell engedni ,hagyd ,hogy had menjen : lehet ,hogy azért mondta ,hogy nem tudja magát elengedni ha veled vagy mert nem akarja ,hogy téged kelljen figyelni ,hogy vajon jól érzed e magad . Kényelmetlen lenne neki ,ha te úgy mond valami miatt nem talász beszélgető partnert ,vagy nem érzed magad jól ,mert azon agodsz ,hogy a picitek éppen mit csinál .. Enged el és meglátod ahogy az első írta még jót is tesz neki : A hétvégére meg kérd meg valamelyik nagyit ,hogy pár órára vigyázonn a kicsire és szervez valami romantikusat 2 nek mindegy mit .. Ha haza jön kérdezd ,meg hogy csinálj e valami nassit a buliba :: Ebböl látni fogja ,hogy átgondoltad ,és nem hátráltatod még akkor is ha nehezedre,és rosszul esik : A buli alatt ne hívogasd ..Mert tönkre teszed az estéjét ::
2013. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 intrepid ***** válasza:
0%
Azért a telefont nem szokás rácsapni valakire, valami olyat biztosan mondhattál, amiért azt tette. Legjobb úton haladsz az felé, hogy szétcs@szed a működő házasságotokat egy ilyen apróság miatt, csak mert ragaszkodol hozzá, hogy a tied legyen az utolsó szó.
2013. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Még én voltam az, aki nyüstölte hogy menjen. Még régebben. Ezért nem értem ezt az egészet bennem... Totálisan barom vagyok és nem szeretnék hisztizni. Nem baj az hogy megy, én is megyek majd egy koncertre jövő hónapban, hagyunk egymásnak teret. 3as: mindketten szerettük volna a babát, imádja, jobban is mint engem, de ez teljesen természetes. :) Mindent megtesz értünk, imádja a fiát. 10 hónapos egyébként. Bőven kinőtte a bulizós korszakot, nem is hiányzik neki. És meg is érdemli hogy menjen, 2 éve nem is volt sehol. Hiányoznak a barátai. Gondolom kiakarják beszélni a női nemet, olyan dolgokról beszélni, amihez semmi közöm - hogy az ő szavaival éljek. Csak finomabban is lehetett volna közölni. Hiába mondom hogy nem az a baj hogy elmegy, hanem az, amiket a fejemhez vág. De szó szerint. Szinte ütnek a szavai. Tegnap este azért megkérdezte hogy akkor megyek-e vele, de hát természetesen nemet mondtam. Nem fogom ráerőszakolni magam. Talán egy kicsit irigy is vagyok, hogy ő mehet, én meg nem. Egyébként nem fog haza jönni, a húgánál alszik mert messzire megy. De egyértelmű hogy nem fogom hivogatni. Maximum dobjon egy smst mielőtt lefekszik hogy tudjam, jól van.
2013. júl. 4. 10:50
 10/27 A kérdező kommentje:
Már máskor is csapta rám a telefont, igazából semmi olyat nem mondok neki amivel ezt érdemelném, tudom hogy hirtelen haragú, heves vérmérsékletű. Csak azt várja tőlem hogy mindig fogjam be a számat és helyeseljek. Ebben változtam az ő elmondása szerint. Ami lehet hogy igaz, de nem vagyok bológató kutya hogy igyam minden szavát és helyeseljek mint egy cseléd. Szerintem a házasság nem így működik. Le lehet hogy már ebben is tévedek... Minden esetre ma meglepetés vacsorával készülök neki, a kedvencét főzöm és kivételesen tényleg megpróbálom befogni a számat.
2013. júl. 4. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!