Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő vagy szülés után más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő vagy szülés után más anyuka is "eligénytelenedik"?

Figyelt kérdés

Bátyám panaszkodott a minap, hogy nem boldog már. Egy gyönyörű nőt vett feleségül, aki tényleg minden pillanatban gyönyörű volt, pedig nem sminkelte magát.

Ahogy összeházasodtak, a nő elkezdett hízni. Már nem akart csinos lenni, megelégedett a kinyúlt pólókkal és régi melegítőkkel. Féltékenység kapcsán elkezdett újra nő lenni, majd teherbe esett. Most volt 3 éves a gyerekük.

A bátyám teljesen ki van, mert a felesége nem hajlandó adni magára. 2 hetente ha hajat mos, nem figyel rá, hogy tiszta ruhát húzzon fel.

Felajánlottam a segítségem, anyu is és az ő anyja is, hogy menjen el edzeni (teherbe eséskor 58 kg körül volt, most 85), menjen fodrászhoz, kapcsolódjanak ki a bátyámmal.

Neki erre nincs igénye. Bátyámmal sem foglalkozik, havonta 1x jut rá ideje az ágyban...

Bátyám a váláson gondolkozik már. :(


2014. máj. 4. 22:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk nem a bátyádat kéne sajnálgatni, hanem a feleségével beszélgetni, elvinni pszichológushoz. Biztos, hogy van valami a háttérben.
2014. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
36%
Szép, hogy bátyád a váláson gondolkozik...
2014. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele erről. Felajánlottam, hogy heti többször vigyázok a gyerkőcre, szóljon ha el szeretne menni valahová.

Azt mondta neki nincs igénye a fodrászra, vagy hogy edzeni járjon. Mert a férje így is szereti.

2014. máj. 4. 22:12
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szülés után depresszió alakult ki nála, ami azóta is tart? Akkor nem edzésre lenne szüksége, hanem egy pszichológusra.
2014. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellett volna a bátyádnak külső alapján házasodni.
2014. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%
ugyanmár hagyuk ezt a demagog szöveget minden nő szép akar lenni csak ehez pénz meg idő kell a kérdés kamú idióta tinikétől
2014. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%
Bátyád monta már neki,hogy ha nem változtat el fogja hagyni?
2014. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy többször kérdezte, miért nem foglalkozik a külsejével... És hogy a régi gyönyörű ruháit nem szeretné e újra hordani...
2014. máj. 4. 22:33
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

A bátyád a felesége felé is jelezte ezt a problémát? Mert ha ő úgy látja, hogy így is szereti a férje (ahogy írtad), akkor lehet, hogy nem is tűnt fel neki, hogy ez ekkora probléma. Én megértem, hogy nehéz szóba hoznia, mert nem akarja megbántani, de mindenképp beszélgetnie kéne vele erről egy alaposat, mielőtt a váláson gondolkodna. Hiszen néma gyereknek ugye az anyja se...


Kicsit egyébként most én is elszégyelltem magam, mert mi még csak együtt élünk a párommal, de én már most kinyúlt pólókban meg melegítőkben mászkálok itthon, a hajam is gyorsan zsírosodik és csak hetente egyszer mosom ha nem megyek sehová, de a párom teljesen azt érezteti, hogy őt ez egyáltalán nem zavarja, és így is gyakran mondja, hogy szép vagyok. Ha most azzal jönne, hogy szakítani akar, mert igénytelen vagyok, nagyon szíven ütne a dolog.

2014. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
Inkább más áll a háttérben. Szerintem egy kezdő lökés kéne neki, egy új ruha, vidd el fodrászhoz stb. Hidd el, neki se lehet könnyű, ha tényleg olyan szép volt. Rá kéne világítani, hogy visszanyerheti régi önmagát.
2014. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!