Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti megbocsátanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti megbocsátanátok a férjeteknek, ha megcsalna?

Figyelt kérdés
Hosszan tartó szerelmi kapcsolatot más nővel mennyire bocsátanátok meg? Ami nem csak szexre alapul, hanem lelkileg is egymáshoz húznak? vagy egyszeri alkalmat jobban elnéznétek férjeteknek?
2014. máj. 24. 23:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
73%

Egy érzlemmentes egyéjszakás kalandot talán igen. Nehéz lenne és fájdalmas, de ha őszintén megbánta a férjem és látnám, hogy igyekszik javítani a kapcsolatunkon akkor adnék esélyt neki.

A másik szituációt viszont nem, értelmét sem látom, hiszen, ha már éreznek is valamit egymás iránt, valószínnűleg előbb vagy utóbb magától is végetérne a kapcsolat. A másik nőbe beleszeret, tőlem eltávolodik. Ennek így nem lenne tovább értelme.

2014. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
És ha a férjed ezek után sem szeretné felborítani a családot, mit tennél?
2014. máj. 24. 23:31
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Már "felborította" volna, így ugyan mindegy, hogy utólag mit szeretne. Egye, amit főzött!

Ha ő nem akarná, beadnám én a válási papírokat.

2014. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Én viszont felborítanám, mert nem bírnám elviselni, hogy mást szeret, de úgy teszünk, mintha minden oké lenne. Én szeretem őt továbbra is, főzök, mosok,takarítok, mellette vagyok, mosolygok az esetleges gyerekeink előtt, ő meg közben egy másik nőt szeret és heti háromszor "túlórázik"?

Nem, nekem ez nem menne.

Egyéjszakás kaland érzelmek nélkül, ezt még csak-csak megoldjuk, de ami rendszeres és érzelmekre alapul, az már nem fér bele.

2014. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Akkor is repülne!
2014. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
53%
Már megint egy nő, aki 0 önértékeléssel rendelkezik.
2014. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlenegy esetben nem repülne azonnal a drága, ha kő gazdag lenne, mert akkor előbb lehúznám, aztán majd utána mehet a szerelméhez.


És nyugodtan tessenek lepontozni. Megérdemli.

2014. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%

Én férfi vagyok, de nem. Egyszerit sem.

Ha egyszer megteszi, máskor is meg fogja.

Sajnos be kell látnunk, nem olyan világot élünk mint 20 évvel ezelőtt.

~1 férfi

2014. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

Egyiket sem bocsátom meg és nem nézem el. Számomra a 2 dolog ugyan az. Lefekszik más nővel/nőkkel. Viszony, 1 éjszakás kaland. Roppant mód hidegen hagy hogy mi volt és hogy volt...

Nem vagyok egy balek, egy akárki, hogy ha kedve van elővegyen, ha nincs, másik nőt vegyen elő, majd újra engem....


Vőlegényemet (exemet) is dobtam egyetlen éjszaka miatt, és ezt a férjemmel is megtenném.


Ok: nem vagyok hajlandó olyan emberrel együtt maradni, aki nem tisztel, nem szeret, megaláz és le se szarja az érzéseimet annyira, hogy legalább szakítson, és utána menjen máshoz...

Ránézni sem tudnék a férjemre ha megtudnám hogy ilyet tett. Ezzel egyébként ő is így van.

Valamint nem vagyok beképzelt ember, soha nem voltam az, de értékelem, és becsülöm saját magamat annyira, hogy csaló emberrel ne maradjak, mert annál jobbat érdemlek.


Én ki merem mondani hogy elválnék. 28N

2014. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Ha a férj megígérné,hogy szakít a másik nővel és többet nem találkoznak? Hogyha a házasságát akarja választani mégis? És hogy többet nem tesz ilyet?
2014. máj. 24. 23:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!