Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem megcsalt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem megcsalt, most hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

20 ev hazassag es 3 gyerek utan, hogy tehette ezt velem? Tegnap este talaltam az autoba egy mobilt (az ules alatt volt) eloszor szolni akartam neki, hogy esetleg valami barat vagy kollega az autojaban felejtette a telefonjat. Aztan bekapcsoltam es beirtam a ferjem pin kodjat (mindig mindenhova ezt adja meg) es majdnem agyverzest kaptam!

Sms-ek, kepek, videok a megcsalasokrol legalabb 3 kulombozo novel. Kikapcsoltam es es elraktam. Meg nem szoltam semmit, es probaltam ugy viselkedni hogy ne lassa ( lefekudtem koran, mondvan megint faj a hatam a cipekedestol).

Az elobb vegignezztem a mobilt es kozben 3szor csorgott de nem vettem fel. Hivtam apukam, hogy menjenek el a gyerekekert a suliba es aludjanak naluk mert faj a hatam es majd szombaton ertuk megyunk.

Nagyon ideges vagyok es szeretnek tanacsot kerni, hogy mit tegyek.

Mit mondjak neki, hogy kezdjem a beszelgetest. Felek, hogy mi lesz velunk es a gyerekeknek mit mondjak8, 10, 13evesek.

En nem vettem eszre semmit, munka utan mindig haza jott es a hetvegen is velunk volt (nagyon ritkan ment el focizni es neha meg a fiat is vitte)

A hazas eletunk is jo volt, izgalmas es nem hanyagoltam el magam 42 eves vagyok.

A videokon semmi kulonleges nincs, ezt ugy ertem, hogy esetleg olyan dolgokat csinalna azokkal a nokkel amiket en csinaltam meg vele. Remelem erthetoen fogalmazok, mert meg gondolkozznom is nehezemre esik.


2014. szept. 26. 10:05
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%
Mit mondj neki? Ha hazaér tedd ki az asztalra a telefont. Majd ő fog (mellé)beszélni,meglátod! Nagyon sajnállak,el se tudom képzelni milyen rossz lehet most neked:(
2014. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
59%
Ne hibaztasd magad vannak ilyen ferfiak akik valtozatossagra vagynak. A kerdes hogy mit akarsz valni?
2014. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a beszélgetéstől függetlenül kell döntést hoznod magadban, ugyanis a te érzéseidet és hozzáállásod nem befolyásolja senki tette.


Meg tudsz ilyet bocsájtani? Ha igen, akkor tedd meg, és ne hánytorgasd fel később. De számíts arra, hogy továbbra is meg fogja tenni, hisz kvázi elfogadtad.


Ha nem tudod megbocsájtani, akkor szilárdan ki kell tartanod emellett. Ne várd azt, hogy jobb legyen a helyzet, mert egyre csak ez fog a fejedben járni, és nem fogsz tudni túllépni. Ha számodra ez az elfogadhatatlan kategória, akkor az a legjobb neked, ha elválsz.

2014. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
19%

jönnek majd a véresszájúak, és felszólítanak, hogy azonnal dobd ki


én meg azt mondom, hogy ültesd le az asztalhoz, tedd le elé a telefont, és nézz rá kérdően, aztán várd meg a magyarázatot (persze, erre nincs magyarázat) ... vagy támadni fog, vagy védekezni és hazudni, mert sarokba lesz szorítva


előtte gondold át:

- észrevettél eddig valamit? - nem

- jónak gondoltad a házasságotokat? - igen

- 20 év házasság után tudnál új életet kezdeni? - ?

- a három iskolás gyereknek milyen traumát okozna egy válás?

- tudnád folytatni így a házasságot? - ?


a férjed egyszerűen ilyen, neki kell a csábítás, kell a másik nő az életéhez, míg te hűséges fajta vagy ... azt nem tudom, hogy ezt hogyan tudnátok kezelni a későbbiekben, ha együtt maradtok ... te lehet, hogy tönkre mész ebben, de abban is, ha elváltok

2014. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
97%

Na ezt nevezem árulásnak a javából. Akár mit mondd is a 4. (azt hiszem) a habzó szájról, szerintem ez megbocsáthatatlan. Ez nem megcsalás, hanem a család elárulása. Mint ahogy a bíróság különbséget tesz az előre megfontolt szándékkal elkövetett gyilkosság és a hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosság között, szerintem a párkapcsolatok terén is van ilyen.


Sőt tovább megyek a te párod előre megfontolt szándékú sorozatos megcsalást csinált. A gyilkosoknál ezt hívják pszichopatának.


De egy ilyen hazudós, áruló férj, aki képes belehazudni a családja arcába, és képes kettős életet élni mindenféle megbánás és lelkiismeret furdalás nélkül, az csak simán szociopata.

2014. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Az nem kerdes, termeszetesen valni akarok. Ha egyszeri eset lett volna akkor talan atgondolom, de igy semmi esely.

Dolgozok anyagi problemaim nincsenek.

2014. szept. 26. 10:24
 7/53 anonim ***** válasza:
24%
#6 ha viszont döntöttél, hogy válni akarsz, akkor ne add vissza neki a telefont mert azzal a válás során - akár szép, akár nem szép dolog - zsarolhatod a jobb anyagi pozícióért (az aljasságot ő kezdte)
2014. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
89%

Kipróbálnék valamit .. Csörgesd meg a saját számodat arról a telefonról , a számot mentsd el . A telefont rakd vissza,ahol találtad. Aztán miikor a párod elmegy valahová kocsival ,akkor hívd föl ,de rejtett számról ,nehogy ne vegye fel mikor felismeri a számod .Na vajon arra mit lépne ,ha akkor te szólnál bele ,miután felveszi ? ...

Egyébként én mindig azt mondom a legutolsó dolog legyen a válás ,először meg kell próbálni rendbe tenni a dolgokat .De ezen nincs mit ... ez durva !!!

2014. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy sajnos egyetértek a hetessel, pedig nem szeretek másokkal szemétkedni. De 20 év után, három gyerekkel képes volt ezt megtenni veled, akkor szerintem se akarj nagyon fair lenni vele.
2014. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
7-es, mit lehet elérni egy zsarolással? A magyar jogban nem jelent anyagi előnyt egy válásnál, hogy vkit megcsaltak, akkor is 50/50 a vagyon ha az egyik szent, a másik meg a patás ördög.
2014. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!