Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ír nekem ilyet? Megcsal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír nekem ilyet? Megcsal? Vagy csak bántani akar?

Figyelt kérdés

Férjem kint dolgozik Németországban időszakosan. Már egy hónapja nem volt itthon. Van egy két éves kisfiúnk.


Elég sok mostanában a feszkó köztünk, és pár napja eléggé összevesztünk, mert kiderült, hogy két dologban is a "szemembe" hazudott. Az egyikről már konkrétan tudtam egy kinti kollegájától, akit én is ismerek, hogy előző nap hatalmasat buliztak, és a férjem jól berúgott. Másnap megkérdeztem tőle, hogy mi volt tegnap este, és azt mondta, hogy semmi. Munka után megittak egy sört, aztán ment haza. Rákérdeztem még 3x, mindháromszor letagadta, hogy lett volna valami. Amikor elmondtam, hogy tudom, akkor beismerte, és kérdőre vontam, hogy miért hazudik nekem, akkor azt mondta, hogy azért nem akarta elmondani, mert én itthon ülök egyedül a gyerekkel és biztos rosszul esett volna, ha azt látom, hogy ő meg bulizgat.


Tegnap megint kiderült egy hazugság, és kifakadtam neki, hogy hogy várja el, hogy bármit is elhiggyek neki ezek után, és jól összevesztünk, egymás fejéhez vágztunk dolgokat.


Erre ír egy tök hosszú levelet, amiben egy csomó igazságtalan dolgot leírt, és úgy fejezte be, hogy csakhogy tudjam, két nő is van a közvetlen közelében, akikkel bármikor összejöhetne, mégsem teszi. Azóta ez jár a fejemben, és iszonyatosan fáj. Egyfelől az, hogyha tényleg így van, akkor is a tudat, hogy ő bármikor szerezhet magának mást, én meg itthon gürizek, nevelem a gyerekünket, hulla fáradt vagyok, semmi társaságom, nem jutok el kikapcsolódni stb. Másfelől pedig az említett hazugságok tükrében, hogy higgyem el, hogy semmi nem történt? Amióta ezt írta, teljesen kivagyok, és úgy érzem,hogy nem fogja kibírni a házasságunk a kintlétét.

Ha meg tényleg nincs semmi, akkor miért ír ilyet?



2014. szept. 26. 21:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tegyük tönkre az életünket ? Így.
2014. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ezt most pontosan mire/kire érted?
2014. szept. 26. 21:11
 3/25 viktorvarga ***** válasza:
8%
nem annyira szeret,biztos megdugott valakit ha megtehette,nem akar már veled lenni lehet.csak fél a változástól ...szerintem készülj fel...
2014. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Élő példa rá, hogy a pénz nem minden :(
2014. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Miért olyan kib.-.ott nagy baj, hogy elment bulizni és beb.-.szott???

Tudta, h hisztizni fogsz, ezért tagadott!

2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kértem is, hogy ne menjen ki...de ő erősködött, hogy a karrierje szempontjából is fontos, és ha valaha saját lakást szeretnénk, akkor muszáj elvállalnia ilyen munkákat, mert az itthoni fizetéseinkből sosem jutunk előre. :(
2014. szept. 26. 21:15
 7/25 A kérdező kommentje:
5-ös! Ki mondta, hogy baj, hogy elment bulizni??? Rohadtul nem hisztiztem volna. Azon már igen, hisztiztem, hogy négyszer egymás után hazudik egyenesen nekem.
2014. szept. 26. 21:16
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Veszekedés, gyakran halottam ehhez félét. Amikor egy ember kint dolgozik külföldön könnyebb az élete nincs rajta teher. Nem sír a gyerek nincs veszekedés nincs semmi más csak a munka és a munka vége amikor leülünk a haverkal inni egy sört. Nincs benne semmi baj ez nem azt jelenti hogy már nem szereti a másikat. Amikor azt mondja hogy lehetne nekem nőm de én téged szeretlek az biztatásnak szánja hogy ... te vagy az, aki az egyetlen.
2014. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%

5-össel egyetértek.

Nem vallotta be, hogy berúgott, mint a disznó.

Még meg is indokolta, és tök igaza van, hisz nekiálltál hisztizni.

Megint hazudott(?), megint hisztiztél.

A levél: " két nő is van a közvetlen közelében, akikkel bármikor összejöhetne, mégsem teszi."

Ha megtenné, nem irkálna ilyet. Meg akart bántani, sikerült is neki. Szemét dolog tőle, de lehet, hogy kiprovokáltad.

Majd ha hazajön megbeszélitek. Addig próbálj felnőttként viselkedni.

2014. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
no én meg azt gondolom, hogy ha 2 nő is van, akivel léphetne, akkro az annyit id ér. Mármint a 2 nő, ha le is lépne valamelyikkel, az sem lenne komoly hiszen a másiknak is lenne esélye és ezen a vonalon gondolkozva szerintem, ha nem üldözöd bele egy ilyenbe a kételkedésekkel, t evagy a nyerő helyzetben továbbra is. Ha eddig nem csalt meg, nem is fog. Tessék elfogadni ezt a helyzetet és kivárni a végét, nem belerúgni a balhékkal olyanba, amit ő eddig nem is akart megtenni.
2014. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!