Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy az öcsém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy az öcsém felesége fogamzásgátlót szed, miközben állítólag teherbe akar esni. Szóljak a testvéremnek?

Figyelt kérdés

Már 1 éve próbálkoznak, az öcsém volt már kivizsgáláson is. Nagyon kivan, szerinte az ő hibája, hogy nem lesz terhes a felesége.


Hogyan mondjam el neki? Tudom, hogy nagyon szerelmes, de mégsem élhet hazugságban.


2014. szept. 27. 15:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
76%
És mégis honnan tudtad meg? A szomszéd Juli néni unokájának, a Piroskának a barátja, a Karcsika anyukája, a Marika néni testvére, az Erzsike mondta neked? Valami ilyesmire tudnék gondolni. Mert ugye nem a házukban, a hálószobájukban kutakodtad ki, és nem is a nőgyógyászától szerezted az infót :)
2014. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
81%

Én először biztos, hogy a nőt kérdezném meg.

Aztán ha folytatja a testvérem átverését és stresszbe hajszolását akkor 100% hogy szólnék.

2014. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
34%
Én viszont biztosan nem szólnék bele az ő családi életükbe.
2014. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
27%
A kivizsgálásba vérvizsgálat is tartozik, az kimutatja a fogamzásgátlót. Szóval valami buta pletykát hallottál maximum.
2014. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk esküvőn, egy szobában voltunk elszállásolva, akkor találtam meg.
2014. szept. 27. 15:25
 6/62 anonim ***** válasza:
44%
És honnan tudod, hogy nincs esetleg valami olyan betegsége, amivel kezelik, ami alatt tilos teherbe esnie? Csak mert nem kötik az orrodra feltétlenül? Hú, de utálom az ilyen kotnyeles nővérkéket.... Nem a te dolgod, ne avatkozz bele.
2014. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Ő nem volt kivizsgáláson, mert van már 2 gyereke.
2014. szept. 27. 15:27
 8/62 A kérdező kommentje:
Nem kotnyeleskedek. Jóban vagyunk az öcsémmel, és egyre többet jön hozzánk szinte sírva, hogy nem jön össze a baba.
2014. szept. 27. 15:30
 9/62 anonim ***** válasza:
78%
igen mert család az első
2014. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
90%

"Ő nem volt kivizsgáláson, mert van már 2 gyereke."


Kamu. Ha egy párnak nem jon ossze a gyerek, akkor is kivizsgálják mindkettőt, ha az egyiknek mar van.

2014. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!