Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bűnös dolgot cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűnös dolgot cselekedtem?

Figyelt kérdés
Tegnap este összevesztem a feleségemmel mivel folyamatosan rámfogja hogy megcsalom! a veszekedés végén egy jó nagy pofont lekevertem neki! Szerintetek megérdemelte?

2014. okt. 5. 15:08
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
40f
2014. okt. 5. 15:10
 2/36 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Testibantalmazassal nem fogsz egy vitat nyerni, esetleg a kocsmaban, mig valaki el nem kap egy korre. Amugy feleseged tovabb viheti a ugyet, ott azt tenyleg nem fogsz nyerni.
2014. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
tőlem biztosan kaptál volna vissza kézből egy olyat, hogy még az unokáid is hülyék maradnak. gondolom nem ok nélkül féltékenykedik. más megoldás is létezik nem csak az erőszak. nagyon primitív lehetsz.
2014. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
74%
k...a bunos dolgot tettel aki megut egy not az nem ember... Nem csodalnam ha kidobna de megis erdemelned.
2014. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
50%
Igen, bűnös dolgot tettél. Vezekelj érte, büntesd meg magadat. Tedd rá a micsodádat a konyhapultra, és csapjál rá egyet teljes erőből a húsklopfolóval. Így esetleg megszabadulhatsz a bűnöd súlyától.
2014. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
91%
hát megértem, ha elszállt az agyvized, mert kiborítóak tudnak lenni az ilyenek, de inkább valahogy másképp kellett volna elintézni.
2014. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%

Nem bűnös, undorító!!!!

Semennyire nem tiszteled a feleséged, ha fizikailag képes vagy bántalmazni!!!


És ha a tisztelet nincs meg, jobb lenne, ha elválnátok! Bár ezt lehet, hogy a feleséged így is úgy is megteszi!!!!

2014. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%
En ma beadnam a valokeresetet. Szerintrm kb erre keszulj..
2014. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
58%
Szomoru ebben az, hogy szerintem nem az elso pofon csattant el ebben a hazassagba.
2014. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
45%

"megérdemelte?" Normális vagy?

Tőlem kaptál volna akkorát vissza, hogy még most is a madárkákat számolgatod a fejed körül. Remélem, a feleséged épp a válási beadványt fogalmazza, megérdemelnéd.

2014. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!