Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem értem ezt a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a megcsalás dolgot? Pedig lehetne azért az egész egyszerűbb.

Figyelt kérdés

Ha az emberik érzik, hogy már nem megy a párjukkal, miért húzzák addig, amíg megcsalják őket.. Lehet nem okoznának olyan fájdalmat, ha normálisan megbeszélnék és utána keresnének valakit, nem közben.. :S


Félre értés ne essék, nagyon boldog házasságban élek. Csak sajna sok ilyet tapasztaltam, hallottam...


Aki ilyet tett az miért nem hagyta simán ott, ha nem tudta vele megbeszélni?


2014. jún. 6. 13:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb nem, csak tisztességesebb. Sok kapcsolat van, ahol már kialakult anyagi helyzet, gyerekek stb. van. A férfi kényelmes, pár kósza numera miatt nem fog felrúgni mindent és egy nő se biztos, hogy kockáztatja a biztost a bizonytalanért.
2014. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, van az az embertípus (nő/férfi), aki akkor is megcsalja a párját, ha alapvetően minden rendben van közöttük. Miért? Csak. Mert ilyen a természetük, vonzza őket az új, magas a libidójuk, bla bla bla.

A megcsalók legtöbbje nem akarja otthagyni a párját egy kaland miatt.

2014. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

én hűtlen típus vagyok, és nem pusztán a kockázatkerülés miatt nem hagynám el a párom, nem csak azért maradok vele, mert nem akarom felrúgni a jó kis biztos kényelmes kapcsolatomat, hanem mert egyszerűen szeretem, jó vele, vele akarok élni, nevelni a gyerekeinket, stb.

de egyszerűen nem látom be, hogy ebbe miért ne férhetne bele az, hogy néha mással is kavarok egy kicsit. nekem úgyis az a lényeg, hogy kit választottam társamul, a többiek másodrendűek.

2014. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Mert az ember nem csak akkor 'kefel felre' ha otthon mar nem megy a parjaval.


A ferfiaktol biologiailag idegen a monogamia, csak rajuk van kenyszeritve.


Attol hogy minden reggel tejet iszol, meg nem jelenti azt hogy ha egyszer delutan kedved van meginni egy teat, akkor onnantol a tejre ra se tudsz nezni...

2014. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
3 Ha a párodról kiderülne ugyanez, akkor is így gondolkoznál?
2014. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
5-ösnek: igen, akkor is. nem mondom hogy rezzenetlen arccal fogadnám a hírt, de ha szeretjük egymást és biztosak vagyunk a választásunkban, szerintem tolerálható a kalandozás. amit inkább zokon vennék, az az egymás elhanyagolása.
2014. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
A megcsalás akkor számít annak, ha a pár nem beszélte meg, hogy poligám kapcsolatot szeretnének. Ha nyitott a kapcsolat, és nincs egyik félnek sem ellenérzése, akkor egészségükre. Ennek ellenére monogám kapcsolatban ne mentegetőzzön senki azzal, hogy "jaj, hát nem gondoltam, hogy baj, hogy mással kavarok". Csak hát nyilván kevesebb esély van olyan embert találni, aki nyitott a poligámiára, ezért aztán más ízlésű emberek is "áldozatul esnek". A komoly, monogám kapcsolat sem egyszerű, teljes figyelmet igényel, és ha másokkal is packázol közben, akkor a végén majd csak éltek egymás mellett, mint két jó barát. Na de tényleg egy haverral akartad leélni az életed...?
2014. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
5 vagyok. Azért így már más.
2014. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Én meg azt nem értem, miért kell a párkapcsolatokat csak fehéren-feketén szemlélni. Ahány ember, annyi egyéniség, felfogás, élethelyzet és még lehetne sorolni. Nem kell más helyett élni az életet és nem is lehet. Tapasztaljon csak mindenki önmaga és döntse el, hogy neki hogy jobb, vagy nem jobb.
2014. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha valakinek nem működik a kapcsolata, az legtöbbször a rossz kommunikáció miatt van. Aki nem tud beszélgetni, az szakítást se fog kezdeményezni, az ilyen embereknek pedig kényelmesebb félrelépni. Másrészt sokan úgy vannak vele, hogy aki szakít, az a gonosz dög, akit meg dobnak, az a szegény pára, akit sajnálni kell. Eszerint inkább megvárják az emberek, amíg őket dobják. Olyat is hallottam, hogy valaki direkt arra játszott, hogy a párja rájöjjön a megcsalásra és ő tegye ki, csak hogy ne neki kelljen szakítania.
2014. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!