Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert szolnak be annak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szolnak be annak aki kulfoldi ferfihez megy ferjhez?

Figyelt kérdés
Nem ertem,hogy mi az alapja ennek. Miert nem fogadjak el hogy valaki nem magyar ferfihoz megy hozza.
2014. okt. 7. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint általánosítás. Nekem pl. még egyszer sem szóltak be, pedig nem magyar a férjem.
2014. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nekem sem szoltak még be..
2014. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem se szolt senki semmit pedig kulfoldi a ferjem:-)))
2014. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Nekem igen, a rendőrségen amikor intéztük a tartózkodásit az egyik rendőr, meg egy-két mamika, hogy "olyan csinos kislány maga, hát nem talált magának magyar fiút?" Mintha valami selejt lennék aki otthon nem kellett senkinek...
2014. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%
Aki beszól másnak az bunkó. Habár szerintem az ilyen nő magyarnak ne nagyon akarja nevezni magát, mert nem az. A gyerekei meg pláne nem lesznek azok.
2014. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
5: Te is ugyanúgy beszólsz, hiszen kétségbe vonod, hogy magyarok vagyunk-e.
2014. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

@5

Jó, akkor nem nevezzük magyarnak magunkat, kit érdekel? Mióta erény magyarnak lenni? Mióta vagyunk mi magasabb rendűek bárki másnál?

Az emberek -főleg a fantasztikus magyarok- bárkinek, bármiért képesek beszólni. Valahol megértem őket, jobb ez nekik, mint a saját nyomorultságukon keseregni. De nem veszem a szívemre, te se tedd!

2014. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem még senki se szólt be azért, hogy a férjem külföldi, tudtommal neki sem azért, hogy külföldit vett el.
2014. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

Te is ugyanúgy beszólsz, hiszen kétségbe vonod, hogy magyarok vagyunk-e. Nem kommunikáltam élőszóban. Úgy nehéz beszólni. Csupán kifejtettem egy véleményt.


Egy szóval sem mondtam, azt, hogy a magyar különb lenne más nemzetnél, sem azt, hogy érdem lenne magyarnak lenni. Csupán utaltam arra, hogy az aki külfökdi férfihoz megy férjhez, már nem magyar gyermekeket fog szülni. Részemről pedig az ilyen nőben nem találok elég hazaszeretetet, hogy magyarnak nevezzem.

2014. okt. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, biztos választott volna magyart, ha lett volna köztük olyan, akivel érdemes kezdeni...
2014. okt. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!