Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért megy hozzá egy nő olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy hozzá egy nő olyan férfihez aki már a házasság előtt évekig szidalmazta, és nem tisztelte párját?

Figyelt kérdés

Mert hallani olyanól, hogy a férj az eksüvő után pár évvel lett ilyen, de sok női ismerősöm már 5-10 éves kapcsolatban volt a párjával és minden nap összevesztek, szidták egymást, a férfi mindenbe megcsalást keresett, meg hazugságot, és nem engedte sehova el a nőt, vagy ha igen faggatta hogy kivel volt, hova megy, miért nem marad itthon.


íÉs házasság után még durvább lett a férj,, még gyanakvóbb, még feszültebb,m még több veszekedés következett!


Miért megy hozzá egy nő egy olyan emberhez, aki már évek óta nem bízik feleségében és tiszta ideggé teszi párját?



2014. júl. 4. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt az illeto notol kerdezd meg, mi honnan tudjuk?
2014. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ti jártatok így! Itt ezer ilyen kérdés, hogy "Segítség a férjem megaláz!"
2014. júl. 4. 09:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen nő vagyok (voltam), azóta már elváltam. Pont, mintha az én exférjemről írtál volna. Nos, azért mentem hozzá, mert egy buta kislány voltam, és nem láttam tovább a rózsaszín ködnél. 21 évesen, kérte meg a kezem, ő ekkor 28 volt, egzisztenciával, jó munkahellyel. Tudtam, hogy nem könnyű vele, de úgy gondoltam, hogy még ígyis megéri, mert olyan életet tudna nyújtani, amire mindenki vágyna (nem volt milliomos, szóval nem csak a pénz miatt), és mindent elnéztem neki eleinte, próbáltam nem magamra venni a dolgait, mert hogy ő ilyen. Évekkel később, amikor kiölte belőlem a szerelem maradékait is, akkor láttam csak be, hogy hülye voltam, mert ő nem szeret engem igazán, sose szeretett. Ekkor léptem, és otthagytam. Így utólag nem tudom már megmagyarázni, hogy miért tűnt ez akkor olyan jó ötletnek eleinte, szerintem csak a naívság.
2014. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ismerek ilyen családot én is. Kb. 15 éve együtt vannak, igaz ők nem házasok, a nőnek ez az első kapcsolata. A férfi többször bántalmazta fizikálisan is és mégis ezek után lett két gyerekük. Ha kérdezem, hogy miért nem hagyja el, akkor az a válasz, hogy nem akarja, hogy a gyerekei apa nélkül nőjjenek fel. Pedig így is alig van otthon a férfi, az ordibálás, veszekedés mindennapos, gondolom fizikai erőszak is van.


Ha egy nő úgy dönt, hogy ilyen életet választ, akkor szíve joga, az ő döntése. Csak az a szomorú, hogy van két gyerek, aki nem tehet semmiről és ilyen légkörben kell felnőnie. Ez a szememben bűn.

2014. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mert más nem veszi el

eddig mindenki kihasználta, elhagyta, az illető legalább elvette

2014. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:

1. Naivság, rózsaszín köd, "majd az esküvő megváltoztatja" mentalitás. Ezeket gondolom nem kell részletezni.


2. Sok olyan buta 20-25 éves lány van, aki már előre leírja az életét, és "jobb úgysem lesz már" alapon belemennek a házasságba. Szívük joga persze, de pont a gyerekeiket (ha lesznek) fogják ezzel teljesen tönkretenni. Na az ilyeneket már nem tudom tolerálni.


3. Vannak olyanok, akik egyszerűen félnek az egyedülléttől, így mindent eltűrnek, elnéznek. Ismerek egy csajt, 25 éves. A "párja" sokszor megverte, kidobta az utcára az összeveszés közepette, a csaj meg mint a bumeráng csúszik vissza a pasihoz. Az egész családja segíteni akart már neki, de őt ez nem érdekli, mert neki a pasija kell, és semmi más. Szomorú, hogy ennyi önbizalma sincsen, és szánalmas is, hogy minden lehetősége megvolt a változtatásra, mégsem élt vele. Akkor éljen boldogan így, tegye tönkre magát, ha neki ez megfelel. (hála isten nincs gyereke, remélem így nem is lesz)



Az ilyen eseteknél én a gyereket sajnálom csak. ők nem tehetnek semmiről, mégis ezeket végig kell nézniük és élniük.

2014. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen nő, akkor azért mert buta, mert nincs önbizalma, mert nincs önálló célja, mert mindenáron férjhez akar menni, mert elhiszi hogy egyedül nem képes boldogulni. Ha van ilyen nő...
2014. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők! Férjhez mennek, jóformán mindegy, hogy kihez, csak férjük legyen, aztán meg gyerekük, és utána elválnak, ha jön egy jobb. Más nem érdekli őket, tisztelet a kivételnek.
2014. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kommentelők!

Könnyű ítélkezni a másik felett kérdések nélkül.

Felmerült bárkiben az,hogy egy nő mitől válik egy kapcsolatban kiszolgáltatottá?Mi vezet ide?

A köztudat egyszerűen lesöpri magáról ezt a témát azzal,hogy megérdemli a nő,ha hagyja.

Tapasztalattal rendelkező nő vagyok.Belülről kissé másképp fest ez a dolog.

2014. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó (9-es)

Már nem azért, de az ilyen nők nagy többsége kőkeményen tehet arról, hogy a pasijától függ. Sokak körében igencsak divatos az a felállás, hogy "egy férfire lehessen támaszkodni", vagy még rosszabb "egy kisgyerek úgyis megváltoztatja". Ilyen buta felfogások mellett semmin nem kell csodálkozni. Aztán majd rájönnek, hogy egy kisgyerek mellett is ugyanolyan link alak a párjuk mint volt, és sírnak, hogy nem tudnak különválni, új életet kezdeni, mert ott a gyerek.

Lehet, hogy most bunkónak tartasz, de én az ilyeneknél csak a gyereket tudom sajnálni, mást nem.

2014. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!