Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ciki lenne ha ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lenne ha ők lennének a tanúink az esküvőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet a következő. Nem sokára összekötöm az életem álmaim férfiával, és felmerült a tanú téma :)

Én mindenképpen a nővéremet szeretném tanúmnak, a párom pedig a kereszttestvérét. Eddig nincs is semmi probléma.. Csak az a bibi,hogy a nővérem és a vőlegényem keresztesvére hosszú évekig jártak és háát... nem szépen tért véget a kapcsolatuk. Ráadásul a sógorom és a párom kereszttesója ki nem állhatja egymást.

Kicsit úgy érzem megátkozná a kapcsolatunkat ha ilyen feszültség lenne a lagzinkon,hogy akik mellettem és akik a párom mellett ülnek, mint TANÚK, feszélyezve érzik magukat egymás mellett.. :)

Viszont a párom és én is csak őket tudnánk elképzelni....



2014. okt. 9. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó alkalom, hogy kibéküljenek egymással.
2014. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha még sem igy történik? :(
2014. okt. 9. 10:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltételezhető róluk, hogy képesek kulturáltan viselkedni egy esküvőn, és félretenni a sérelmeiket, valamint az IQ-juk meghaladja a 80-at, akkor miért ne?
2014. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én félretudnám tenni arra a 10 percre az indulataim.

Én elfogadnám. Próbáld meg megbeszélni velük, hogy ti szeretnétek ezt...

Reakcióból úgy is lejön, hogy ők mit gondolnak erről.

2014. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Attól nem félek,hogy majd össze vesznek az esküvőn,tudom,hogy ennél komolyabbak és egyébként sem szoktak nyiltan veszekedni :)

Csak akkor is kicsit kellemetlen lenne mindannyiuk számára a helyzet és ebből adódóan nekünk is...

2014. okt. 9. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért ha nem 1 hónapja ért véget a kapcsolatuk, szerintem egyikük sem fog tiltakozni. De amúgy is, szerintem ki lehetne bírni azt az 1 napot békében és mosolyban. Nem egymás miatt "kell" ott állniuk, hanem értetek, és nem egymás mellett, hanem mellettetek. És szerintem értetek megtennék. Attól, hogy nem jött össze a kapcsolat, és durcásan váltak el... az emberi természet alapjáraton megbocsátó, idővel halványulnak a sérelmek, csak annál nem, aki ragaszkodik a sérelmeihez.
2014. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ertem, mi a problema, komolyan.....
2014. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Csak akkor is kicsit kellemetlen lenne mindannyiuk számára a helyzet és ebből adódóan nekünk is..."


Akkor miért akarjátok őket?

2014. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint tanúk, kb fél órát ülnek majd egymás mellett 1-1 külön széken, és beszélgetni úgysem tudnak a ceremónia alatt, valamint rátok figyelnek majd és a szertartásra nyilván.

Utána, ha lesz vacsora és lagzi, akkor a te oldaladon ül a te tanúd, a férjed oldalán az ő tanúja, tehát onnantól még csak közvetlenül egymás mellett sem lesznek, így nem kötelező egymáshoz sem szólniuk.

Ha normális felnőtt emberek, akkor tudják kezelni a kellemetlen helyzetet és megfelelően tudnak viselkedni. Ha pedig nem, akkor még az is veszélyes, hogy 1 esküvőn ott vannak mind a ketten, mert úgy is megtalálják a módját, hogy összevesszenek vagy műsort csináljanak, de nyilván ahogy írtad ilyenről nincs szó. Szerintem felnőtt emberek, és megértik, hogy ez a nap nem róluk és az ő múltbéli sérelmeikről szól, hanem rólatok. Valamint tisztában voltak azzal amikor anno együtt voltak, hogy kapcsolatba kerülhetnek még egymással később (találkozhatnak 1-1 családi összejövetelen, vagy nálatok ha vendégségbe menek), mivel a te vőlegényed rokona a férfi, a nő pedig a te testvéred. Innentől vállalták, hogy rosszul is elsülhet a kapcsolatuk és nem tudják örökre elkerülni egymást.

Szerintem ez nem ciki, nyugodtan kérjétek fel őket, ha pedig nem tudják/tudnák kezelni a helyzetet, úgysem vállalják el.

2014. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyit agonizáltok miért nem kérdezitek meg a tanúitokat hogy nekik kellemetlen-e? Majd pont itt idegen névtelen emberek véleményeire fogtok adni, de hogy a nővéred hogy vélekedik az már nem érdekel? Ha meg annál komolyabbak mintsem hogy ott veszekedjenek...mi a kérdés tényleg??? AKkor nyilván kibírják így is. És ezekszerint tanú feladatok nélkül is együtt lesznek egy estét 100-ad magukkal. Függetlenül attól hogy tanúk-e vagy sem.
2014. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!