Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem értem! Ha nem vagy/lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Ha nem vagy/lennél szeretö, rossz ember vagy? A gerinc ma már ciki?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

??????


Miből ez a következtetés?

2013. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Aki nem tud szeretet adni az ne várjon szeretetet sem.A gerinc az valami más.
2013. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem kedvesem, nem ciki.

Az a ciki, ha a gondolataidat nem tudom szépen, szabatosan, érthetően megfogalmazni!

2013. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az elöbbi szeretös kérdésnél, akik azt irtàk, hogy nem lennének szeretök, le lettek pontozva...köztük én is. Ennyire romlott ez az orszàg?
2013. okt. 27. 19:15
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem azért lettetek elpontozva, mert a lepontozó azt gondolta, csak nem valljátok be az igazat. Ezen az oldalon mindenki erkölcsösnek mutatja magát, és tényleg elég idegesítő tud lenni. Szóval nem olyan erkölcsösek az emberek, mint amilyennek ezen az oldalon sokszor tetetik magukat.
2013. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Van néhány mondat ezen az oldalon, ami véres rongy néhány ember szemében (tudod, mint pl. a: "nem csalnám meg a párom", a "a feleségem/férjem 20 kilót hízott, mégis tetszik és kívánatosnak találom", vagy a "nem írtunk házassági szerződést", esetleg a "5-10 év házasság után is szerelmes vagyok a páromba"), a "Nem lennék szerető." is ilyen.

Szokd meg! :D

Sokan elképzelhetetlennek tartják, hogy így éljenek, ezért nem hiszik el, vagy szúrja a szemüket, hogy más meg igen.

2013. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ott a kérdező azt kérte, csak szeretők válaszoljanak neki. Ha te nem vagy/voltál az, nyilván nem tudtál hasznos választ adni.
2013. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem láttam a kérdést, de ha tényleg úgy szólt, hogy szeretők válaszoljanak, akkor nyilván tényleg az lehet a lepontozás oka, amit a 7-es írt.
2013. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Inkább úgy mondanám, hogy attól még, hogy nem vagy szerető, nem, még nem feltétlenül vagy jó ember... Ismerek olyan szeretőt, aki sokkal jobb ember, mint pár "erkölcsösebb" társa, akiknek más hibájuk van, minden helyzet más, sokszor nincs egyértelmű jó és rossz, nem minden fekete és fehér!
2013. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Erre a kérdésre gondolsz, nem? Itt tényleg azt kérte a kérdező, hogy azok válaszoljanak, akik maguk is ebben a helyzetben vannak, és mivel te nem vagy szerető, így valószínűleg ez lehet a lepontozás oka...

2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!