Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nejem wellnes szállóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem wellnes szállóban lement reggel 7 re s 10 ig evett meg pakolt mikor nem látták, és engem is arra akar rávenni menjek le holnap 7 re és 10 ig töltsük ott az időt hogy egesz nap ne legyünk éhesek szerintetek is ciki ez így? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Veszekszeni nem akarok vele mert pont ezert jöttünk hogy kikapcsolodjunk csak a gyerekek is mit látnak meg a pincérek is vajon mit gondolnak??
2013. nov. 13. 15:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Előrebocsátom, nem tudnék 7-től 10-ig kajálni egyfolytában, de: te most tényleg azzal foglalkozol, hogy mit gondolnak a pincérek? A pincéreknek az a dolga, - a ti pénzetekért cserébe - hogy odavigyék a kaját az asztalotokra, és hidd el, ha nem ezen, akkor a feleséged ruháján, a te frizurádon, vagy bármi máson fognak (titokban) vigyorogni.
2013. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
7-10-ig ott ülni, beszélgetni, még oké, enni 3 órán kresztül szerintem lehetetlen. Pakolni meg ciki, egyértelmű, ez olyan proli mentalitás, hogy OCCCCSÓN jöjjünk ki.... Neked van igazad.
2013. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Ja, igen, pakolni a kaját tényleg nagyon ciki, de én saját magam előtt érzem annak, és azért nem pakolok, ... szerintem az is ciki, hogy a szállodai személyzetnek akarsz megfelelni.
2013. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Azért rápiríthatnál, hogy van egy fölös ezresed kajálni, nem kell úgy mint a putris hiperpigmentáltak....eszem megáll
2013. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Ez a pakolós dolog olyan furcsa szokás, sajnos sokan csinálják főleg a felső körökből. Pincérként láttam olyat (nem olcsó helyen) hogy az öltönyzsebébe hurkát dugdosott ...
2013. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Ez nekem nagyon bizarr. Ott ül 3 órát és tömi a fejét, hogy minél jobb legyen az ár-érték arány? :o Ha valaki már kifizet egy wellness-hétvégét, akkor ne azon a pár pohár joghurton múljon a boldogság, amit még magába tud erőltetni.


Hogy mondd meg szépen? Pl. úgy, hogy "Gyere szívem, ne ezzel menjen el az idő, pihenni jöttünk. Ha megéhezünk, majd elviszlek ebédelni a városba, de addig is nézzünk meg egy szép templomot/múzeumot/kilátást, vagy üljünk be a medencébe lazítani." Ebből csak megérti, hogy nem enni jöttetek. :D

2013. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ő kezeli a pénzt. És azt mondta ne együnk majd ő csomagol azt megérti hgy nekem ciki de azt nem hogy nem akarok 3 oran at enni. A pici is utana hanyt mert 3 oran at zabalt mindenfeket össsze vissza. Jol van akkor nem törödóm a pincerekkel. De en nem tudok olyan sokat enni egyszerrel. Szerintetek olyat lehet hogy lemegyek vele 7 kor és felmegyek 8 kor mejd visszamegyek 9 kor es akkor ujra reggelizek? Vagy nem engednek be 2x az étterembe ha egyszer kijóttem? Ök meg lenn lehetnek 3 oran at aztan tömjék magukat
2013. nov. 13. 16:22
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Egy wellnes szállodában vagytok, az egyikőtök a svédasztalnál ül órákat, a másik gyakorizik. Ne haragudj, de szánalmasak vagytok. Én pezsegnék és szaunáznék a wellnes részlegben és tuti nem kelnék fel reggel 7-kor.
2013. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell vele menned, majd együtt reggeliznek ezzel a lánnyal. :P :P

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__50..

2013. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is én, a feleség kezelem a pénzt, de azért az nem azt jelenti, hogy a férjem nem dönthet benne, hogy hol, mit és mennyit együnk. Nem a parancsnokod, gondolom, neked is van kereseted, szóval csak van abba beleszólásod, hogy mire költsetek.
2013. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!